Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Roemenië
Cupa României
Ronde Group Stage

FC Voluntari vs Universitatea Craiova Voorspelling en Wedtips

Stadionul Anghel Iordanescu, Voluntari

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen

Wedtips

35%
35%
30%
FC Voluntari Gelijkspel Universitatea Craiova
Resultaat
FC Voluntari
Wed
35%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Nee
Wed
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
5 Gelijkspelen
13
2.75 Gem. Goals
65% Beide Scoren
55% Plus 2.5
23 aug 2026 Universitatea Craiova 3-1 FC Voluntari
26 feb 2024 Universitatea Craiova 2-1 FC Voluntari
7 okt 2023 FC Voluntari 0-0 Universitatea Craiova
26 feb 2023 FC Voluntari 1-0 Universitatea Craiova
30 sep 2022 Universitatea Craiova 1-1 FC Voluntari
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

FC Voluntari vs Universitatea Craiova: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt FC Voluntari met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in FC Voluntari vs Universitatea Craiova?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor FC Voluntari vs Universitatea Craiova?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in FC Voluntari vs Universitatea Craiova?
We verwachten Under 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt FC Voluntari vs Universitatea Craiova gespeeld?
FC Voluntari vs Universitatea Craiova wordt gespeeld op 28 okt 2026 in Stadionul Anghel Iordanescu.

Aanvullende informatie

FC Voluntari
2Goals
0Goals tegen
1Goals/Wedstrijd
2Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
3Gele kaarten
1Rode kaarten
0/0Penalties
Universitatea Craiova
2Goals
1Goals tegen
2Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
2Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FC Voluntari
LLLWW
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

9 oktLbij Corvinul Hunedoara2-3
20 sepLvs Universitatea Cluj0-2
12 sepLbij Rapid1-2
7 sepWvs Arges Pitești1-0
1 sepWbij Chindia Targoviste1-0
Universitatea Craiova
WWWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Csíkszereda1-0
19 sepWvs FCSB5-0
13 sepWbij Corvinul Hunedoara1-0
7 sepWvs Universitatea Cluj4-0
3 sepWbij FC Bacău2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.75
Beide Scoren65%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FC Voluntari160.8 per spel
Universitatea Craiova391.95 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FC Voluntari2 (10%)
Universitatea Craiova6 (30%)
23 aug 2026 Liga I Universitatea Craiova 3-1 FC Voluntari
26 feb 2024 Liga I Universitatea Craiova 2-1 FC Voluntari
7 okt 2023 Liga I FC Voluntari 0-0 Universitatea Craiova
26 feb 2023 Liga I FC Voluntari 1-0 Universitatea Craiova
30 sep 2022 Liga I Universitatea Craiova 1-1 FC Voluntari
30 apr 2022 Liga I Universitatea Craiova 1-0 FC Voluntari
18 mrt 2022 Liga I FC Voluntari 3-1 Universitatea Craiova
11 dec 2021 Liga I FC Voluntari 1-1 Universitatea Craiova
9 aug 2021 Liga I Universitatea Craiova 3-0 FC Voluntari
26 jan 2021 Liga I FC Voluntari 1-1 Universitatea Craiova
19 sep 2020 Liga I Universitatea Craiova 2-1 FC Voluntari
14 dec 2019 Liga I Universitatea Craiova 2-1 FC Voluntari
31 okt 2019 Cupa României FC Voluntari 1-4 Universitatea Craiova
30 aug 2019 Liga I FC Voluntari 1-2 Universitatea Craiova
10 dec 2018 Liga I Universitatea Craiova 3-1 FC Voluntari
27 aug 2018 Liga I FC Voluntari 1-5 Universitatea Craiova
16 feb 2018 Liga I FC Voluntari 0-1 Universitatea Craiova
22 sep 2017 Liga I Universitatea Craiova 1-1 FC Voluntari
4 feb 2017 Liga I Universitatea Craiova 5-0 FC Voluntari
21 sep 2016 Liga I FC Voluntari 0-1 Universitatea Craiova

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS