Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Schotland
League Two
Ronde 14

Forfar Athletic vs Spartans Voorspelling en Wedtips

Station Park, Forfar

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Forfar Athletic Gelijkspel Spartans
Resultaat
Spartans
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
63%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
4 Gelijkspelen
8
2.08 Gem. Goals
38% Beide Scoren
23% Plus 2.5
12 sep 2026 Spartans 5-1 Forfar Athletic
21 mrt 2026 Forfar Athletic 1-1 Spartans
17 mrt 2026 Spartans 1-0 Forfar Athletic
8 nov 2025 Forfar Athletic 1-1 Spartans
23 aug 2025 Spartans 1-0 Forfar Athletic
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Forfar Athletic vs Spartans?
Ons model voorspelt Spartans met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Forfar Athletic vs Spartans?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Forfar Athletic vs Spartans?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Forfar Athletic vs Spartans?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Forfar Athletic vs Spartans gespeeld?
Forfar Athletic vs Spartans wordt gespeeld op 14 nov 2026 in Station Park.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Stranraer 12 7 3 2 25 9 +16 24
2 Clyde 12 7 3 2 27 18 +9 24
3 Elgin City 12 6 3 3 28 17 +11 21
4 Spartans 12 5 3 4 25 22 +3 18
5 Kelty Hearts 12 5 0 7 16 22 -6 15
6 Stirling Albion 12 4 3 5 19 26 -7 15
7 Edinburgh City 12 5 4 3 22 19 +3 14
8 Dumbarton 12 4 1 7 13 20 -7 13
9 Forfar Athletic 12 3 2 7 13 24 -11 11
10 Annan Athletic 12 3 0 9 13 24 -11 9
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Forfar Athletic
LLLLL
10Gespeeld
1Overwinningen
1Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.4
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded2.5
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

31 oktLbij Stirling Albion2-5
24 oktLbij Bo'ness United1-2
17 oktLbij Kelty Hearts1-2
10 oktLvs Elgin City1-2
3 oktLbij Dumbarton1-2
Spartans
WWLWL
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

31 oktWvs Annan Athletic3-2
24 oktWbij Lochee United2-1
17 oktLvs Stranraer0-2
10 oktWbij Edinburgh City3-1
3 oktLvs Kelty Hearts0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden13
Gemiddeld Goals2.08
Beide Scoren38%
Meer dan 2.5 Goals23%
Meer dan 1.5 Goals54%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Forfar Athletic70.54 per spel
Spartans201.54 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Forfar Athletic1 (8%)
Spartans7 (54%)
12 sep 2026 Super Liga Spartans 5-1 Forfar Athletic
21 mrt 2026 Super Liga Forfar Athletic 1-1 Spartans
17 mrt 2026 Super Liga Spartans 1-0 Forfar Athletic
8 nov 2025 Super Liga Forfar Athletic 1-1 Spartans
23 aug 2025 Super Liga Spartans 1-0 Forfar Athletic
15 mrt 2025 Super Liga Forfar Athletic 0-2 Spartans
25 feb 2025 Super Liga Spartans 1-1 Forfar Athletic
9 nov 2024 Super Liga Forfar Athletic 0-3 Spartans
14 sep 2024 Super Liga Spartans 1-0 Forfar Athletic
30 mrt 2024 Super Liga Spartans 1-0 Forfar Athletic
3 feb 2024 Super Liga Forfar Athletic 1-0 Spartans
9 dec 2023 Super Liga Spartans 1-0 Forfar Athletic
16 sep 2023 Super Liga Forfar Athletic 2-2 Spartans

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS