Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
USL Super League
Ronde Group Stage

Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W Voorspelling en Wedtips

FTL UTD Stadium
⚡
Volgende ontmoeting
Dallas Trinity W vs Fort Lauderdale United W
1 nov 2026 · USL Super League
›
Correct
Onze keuze
Resultaat
Dallas Trinity W
1 : 2
FT

Wedtips

20%
24%
56%
Fort Lauderdale United W Gelijkspel Dallas Trinity W
Resultaat
Dallas Trinity W
56%
Totaal doelpunten
Over 2.5
52%
Beide scoren
Ja
52%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
40%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
1 Gelijkspelen
4
2.88 Gem. Goals
50% Beide Scoren
63% Plus 2.5
18 sep 2026 Fort Lauderdale United W 1-2 Dallas Trinity W
17 mei 2026 Dallas Trinity W 4-0 Fort Lauderdale United W
8 feb 2026 Fort Lauderdale United W 0-4 Dallas Trinity W
13 sep 2025 Fort Lauderdale United W 4-1 Dallas Trinity W
24 mei 2025 Fort Lauderdale United W 1-0 Dallas Trinity W
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Dallas Trinity W met 56% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W?
Onze dubbele kans is X2 met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W?
Beide teams scoren: Ja (52% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W gespeeld?
Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W wordt gespeeld op 18 sep 2026 in FTL UTD Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Carolina Ascent W 9 7 1 1 17 6 +11 22
2 Sporting JAX W 8 4 2 2 16 11 +5 14
3 Lexington W 8 4 1 3 12 7 +5 13
4 Dallas Trinity W 8 3 2 3 10 12 -2 11
5 DC Power W 8 3 2 3 11 9 +2 11
6 Tampa Bay Sun W 8 2 3 3 10 13 -3 9
7 Brooklyn W 8 2 1 5 6 15 -9 7
8 Fort Lauderdale United W 9 2 0 7 7 16 -9 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Fort Lauderdale United W
LWLLL
10Gespeeld
2Overwinningen
0Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded2
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

16 oktLbij Sporting JAX W1-4
11 oktWvs Lexington W2-1
2 oktLbij Brooklyn W0-1
22 sepLbij DC Power W1-2
18 sepLvs Dallas Trinity W1-2
Dallas Trinity W
DLWWW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktDbij Brooklyn W1-1
25 sepLbij Lexington W0-3
18 sepWbij Fort Lauderdale United W2-1
13 sepWvs DC Power W2-1
6 sepWvs Brooklyn W3-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden8
Gemiddeld Goals2.88
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals63%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Fort Lauderdale United W91.13 per spel
Dallas Trinity W141.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Fort Lauderdale United W1 (13%)
Dallas Trinity W3 (38%)
18 sep 2026 USL Super Liga Fort Lauderdale United W 1-2 Dallas Trinity W
17 mei 2026 USL Super Liga Dallas Trinity W 4-0 Fort Lauderdale United W
8 feb 2026 USL Super Liga Fort Lauderdale United W 0-4 Dallas Trinity W
13 sep 2025 USL Super Liga Fort Lauderdale United W 4-1 Dallas Trinity W
24 mei 2025 USL Super Liga Fort Lauderdale United W 1-0 Dallas Trinity W
19 apr 2025 USL Super Liga Dallas Trinity W 1-1 Fort Lauderdale United W
2 dec 2024 USL Super Liga Fort Lauderdale United W 2-1 Dallas Trinity W
2 nov 2024 USL Super Liga Dallas Trinity W 1-0 Fort Lauderdale United W

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS