Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Wereld
UEFA Nations League
Ronde 6

Frankrijk vs Turkije Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Frankrijk Gelijkspel Turkije
Resultaat
Frankrijk
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
1
1.67 Gem. Goals
33% Beide Scoren
0% Plus 2.5
25 sep 2026 Turkije 0-1 Frankrijk
14 okt 2019 Frankrijk 1-1 Turkije
8 jun 2019 Turkije 2-0 Frankrijk
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Frankrijk vs Turkije?
Ons model voorspelt Frankrijk met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Frankrijk vs Turkije?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Frankrijk vs Turkije?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Frankrijk vs Turkije?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Frankrijk vs Turkije gespeeld?
Frankrijk vs Turkije wordt gespeeld op 15 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Frankrijk 4 3 1 0 7 2 +5 10
2 Italië 4 2 1 1 8 5 +3 7
3 België 4 2 0 2 6 5 +1 6
4 Turkije 4 0 0 4 2 11 -9 0
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Frankrijk
WDWWL
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

5 oktWvs België4-1
2 oktDvs Italië1-1
28 sepWbij België1-0
25 sepWbij Turkije1-0
18 julLvs Engeland4-6
Turkije
LLLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

5 oktLbij Italië1-3
2 oktLbij België0-3
28 sepLvs Italië1-4
25 sepLvs Frankrijk0-1
26 junWvs VS3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden3
Gemiddeld Goals1.67
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Frankrijk20.67 per spel
Turkije31 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Frankrijk1 (33%)
Turkije1 (33%)
25 sep 2026 Nations League Turkije 0-1 Frankrijk
14 okt 2019 EK Voetbaltoernooi Frankrijk 1-1 Turkije
8 jun 2019 EK Voetbaltoernooi Turkije 2-0 Frankrijk

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS