Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
Regionalliga Noordoost
Ronde 14

FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue Voorspelling en Wedtips

GGZ-Arena Zwickau, Zwickau

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
FSV Zwickau Gelijkspel Erzgebirge Aue
Resultaat
Erzgebirge Aue
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
0 Gelijkspelen
1
1.5 Gem. Goals
0% Beide Scoren
0% Plus 2.5
14 mrt 2023 FSV Zwickau 0-2 Erzgebirge Aue
11 sep 2022 Erzgebirge Aue 0-1 FSV Zwickau
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Erzgebirge Aue met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue gespeeld?
FSV Zwickau vs Erzgebirge Aue wordt gespeeld op 24 okt 2026 in GGZ-Arena Zwickau.

Aanvullende informatie

FSV Zwickau
Erzgebirge Aue
0Goals
4Goals tegen
-Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
1Niet gescoord
4-2-3-1Formatie
1Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FSV Zwickau
DDLLD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

16 oktDbij FC Rot-Weiß Erfurt2-2
27 sepDbij Hertha BSC II1-1
18 sepLvs Hallescher FC1-3
15 sepLvs Altglienicke1-2
12 sepDbij BSG Chemie Leipzig2-2
Erzgebirge Aue
LLLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Hallescher FC0-1
11 oktLbij Greifswalder FC0-1
27 sepLvs BSG Chemie Leipzig1-2
19 sepDbij FC Rot-Weiß Erfurt2-2
12 sepWvs Luckenwalde2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals1.5
Beide Scoren0%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FSV Zwickau10.5 per spel
Erzgebirge Aue21 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FSV Zwickau1 (50%)
Erzgebirge Aue1 (50%)
14 mrt 2023 3. Liga FSV Zwickau 0-2 Erzgebirge Aue
11 sep 2022 3. Liga Erzgebirge Aue 0-1 FSV Zwickau

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS