Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Costa Rica
Liga de Ascenso
Ronde 6

Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana Voorspelling en Wedtips

⚡
Volgende ontmoeting
Santa Ana vs Futbol Consultants Moravia
25 okt 2026 · Liga de Ascenso
›
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 2
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Futbol Consultants Moravia Gelijkspel Santa Ana
Resultaat
Santa Ana
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
60%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
3 Gelijkspelen
13
3.25 Gem. Goals
70% Beide Scoren
65% Plus 2.5
5 sep 2026 Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
22 mrt 2026 Futbol Consultants Moravia 2-1 Santa Ana
10 feb 2026 Santa Ana 1-1 Futbol Consultants Moravia
28 okt 2025 Santa Ana 0-2 Futbol Consultants Moravia
9 sep 2025 Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Santa Ana met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana gespeeld?
Futbol Consultants Moravia vs Santa Ana wordt gespeeld op 5 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Aserrí FC 19 8 4 7 23 23 0 28
2 ADR Jicaral 10 7 3 0 18 5 +13 24
3 Santa Ana 11 8 0 3 19 10 +9 24
4 Quepos Cambute 10 6 1 3 15 8 +7 19
5 Pitbulls Santa Barbara FC 10 5 4 1 18 13 +5 19
6 Cariari Pococí 11 4 4 3 12 11 +1 16
7 AD Carmelita 11 4 3 4 19 13 +6 15
8 Gemeente Grecia 9 4 3 2 11 8 +3 15
9 Guadalupe FC 11 3 3 5 15 19 -4 12
10 AD Sarchí 9 3 2 4 9 13 -4 11
11 Futbol Consultants Moravia 11 3 1 7 12 14 -2 10
12 CS Uruguay 11 2 3 6 9 23 -14 9
13 Santa Cruz FC 10 2 0 8 11 22 -11 6
14 AD Cofutpa 9 1 1 7 8 17 -9 4
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Futbol Consultants Moravia
LLWWL
10Gespeeld
2Overwinningen
1Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Cariari Pococí0-1
2 oktLvs AD Carmelita0-3
26 sepWvs Aserrí FC1-0
19 sepWbij Guadalupe FC3-0
15 sepLbij Pitbulls Santa Barbara FC2-3
Santa Ana
WWWLL
10Gespeeld
7Overwinningen
0Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij CS Uruguay5-0
4 oktWvs Cariari Pococí1-0
2 oktWbij Cariari Pococí2-1
26 sepLbij AD Carmelita0-1
20 sepLbij Aserrí FC0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.25
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals65%
Meer dan 1.5 Goals85%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Futbol Consultants Moravia251.25 per spel
Santa Ana402 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Futbol Consultants Moravia2 (10%)
Santa Ana4 (20%)
5 sep 2026 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
22 mrt 2026 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 2-1 Santa Ana
10 feb 2026 Liga de Ascenso Santa Ana 1-1 Futbol Consultants Moravia
28 okt 2025 Liga de Ascenso Santa Ana 0-2 Futbol Consultants Moravia
9 sep 2025 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
31 mrt 2024 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
18 feb 2024 Liga de Ascenso Santa Ana 2-0 Futbol Consultants Moravia
28 okt 2023 Liga de Ascenso Santa Ana 2-2 Futbol Consultants Moravia
2 sep 2023 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-1 Santa Ana
9 mrt 2023 Liga de Ascenso Santa Ana 6-2 Futbol Consultants Moravia
25 jan 2023 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
21 sep 2022 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 0-1 Santa Ana
11 aug 2022 Liga de Ascenso Santa Ana 0-1 Futbol Consultants Moravia
19 mrt 2022 Liga de Ascenso Santa Ana 3-2 Futbol Consultants Moravia
4 feb 2022 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 0-4 Santa Ana
10 okt 2021 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana
28 aug 2021 Liga de Ascenso Santa Ana 1-0 Futbol Consultants Moravia
14 mrt 2020 Liga de Ascenso Santa Ana 4-3 Futbol Consultants Moravia
26 jan 2020 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 3-2 Santa Ana
5 okt 2019 Liga de Ascenso Futbol Consultants Moravia 1-2 Santa Ana

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS