Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Ierland
Eredivisie
Ronde 31

Galway United vs Bohemians Voorspelling en Wedtips

11 sep 2026
2 - 3
Full Time
Eamonn Deacy Park, Galway
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 3
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Galway United Gelijkspel Bohemians
Resultaat
Bohemians
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
54%
Beide scoren
Ja
63%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
3 Gelijkspelen
6
2.58 Gem. Goals
50% Beide Scoren
33% Plus 2.5
11 sep 2026 Galway United 2-3 Bohemians
2 aug 2026 Bohemians 1-1 Galway United
22 mei 2026 Galway United 2-4 Bohemians
13 mrt 2026 Bohemians 1-0 Galway United
17 okt 2025 Galway United 2-0 Bohemians
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Galway United vs Bohemians: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Bohemians met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Galway United vs Bohemians?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Galway United vs Bohemians?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Galway United vs Bohemians?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Galway United vs Bohemians gespeeld?
Galway United vs Bohemians wordt gespeeld op 11 sep 2026 in Eamonn Deacy Park.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Shamrock Rovers 33 19 8 6 54 33 +21 65
2 St Patrick's Athl. 32 17 8 7 52 25 +27 59
3 Bohemians 33 17 8 8 58 40 +18 59
4 Shelbourne 33 10 13 10 47 46 +1 43
5 Derry City 32 9 14 9 45 42 +3 41
6 Dundalk 33 10 11 12 50 55 -5 41
7 Galway United 32 9 11 12 42 48 -6 38
8 Waterford 32 7 13 12 44 54 -10 34
9 Drogheda United 33 8 10 15 39 54 -15 34
10 Sligo Rovers 33 5 8 20 25 59 -34 23
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Galway United
DLWLD
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

25 sepDvs Shelbourne1-1
18 sepLbij Derry City0-1
14 sepWbij Sligo Rovers3-1
11 sepLvs Bohemians2-3
28 augDvs Shelbourne1-1
Bohemians
LWWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.8
Gem. Goals2
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

12 oktLbij Shamrock Rovers1-2
2 oktWbij Dundalk2-1
18 sepWvs Drogheda United2-1
11 sepWbij Galway United3-2
28 augWvs Sligo Rovers3-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2.58
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Galway United131.08 per spel
Bohemians181.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Galway United3 (25%)
Bohemians3 (25%)
11 sep 2026 Eerste Klasse Galway United 2-3 Bohemians
2 aug 2026 Eerste Klasse Bohemians 1-1 Galway United
22 mei 2026 Eerste Klasse Galway United 2-4 Bohemians
13 mrt 2026 Eerste Klasse Bohemians 1-0 Galway United
17 okt 2025 Eerste Klasse Galway United 2-0 Bohemians
11 jul 2025 Eerste Klasse Bohemians 3-0 Galway United
5 mei 2025 Eerste Klasse Galway United 1-2 Bohemians
28 mrt 2025 Eerste Klasse Bohemians 0-2 Galway United
1 nov 2024 Eerste Klasse Bohemians 1-1 Galway United
4 jul 2024 Eerste Klasse Galway United 1-1 Bohemians
6 mei 2024 Eerste Klasse Bohemians 0-1 Galway United
1 apr 2024 Eerste Klasse Galway United 0-2 Bohemians

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS