Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Korea
K League 1
Ronde 29

Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
2 - 2
Full Time
Gimcheon Stadium, Gimcheon
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 2
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Gimcheon Sangmu FC Gelijkspel Gangwon FC
Resultaat
Gangwon FC
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
54%
Beide scoren
Ja
59%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

9
3 Gelijkspelen
8
2.4 Gem. Goals
30% Beide Scoren
45% Plus 2.5
13 sep 2026 Gimcheon Sangmu FC 2-2 Gangwon FC
18 jul 2026 Gangwon FC 2-0 Gimcheon Sangmu FC
21 apr 2026 Gimcheon Sangmu FC 0-3 Gangwon FC
8 nov 2025 Gimcheon Sangmu FC 0-1 Gangwon FC
9 aug 2025 Gangwon FC 0-0 Gimcheon Sangmu FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC?
Ons model voorspelt Gangwon FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC?
We verwachten Under 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC gespeeld?
Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Gimcheon Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 FC Seoul 33 20 7 6 61 29 +32 67
2 Ulsan Hyundai FC 33 15 6 12 52 47 +5 51
3 Daejeon Citizen 33 13 10 10 53 41 +12 49
4 Jeonbuk Motors 33 12 12 9 43 33 +10 48
5 Gangwon FC 33 11 15 7 40 30 +10 48
6 Incheon United 33 12 10 11 43 35 +8 46
7 Jeju United FC 33 12 10 11 39 37 +2 46
8 Anyang FC 33 10 13 10 40 48 -8 43
9 Pohang Steelers 33 11 9 13 30 39 -9 42
10 Gimcheon Sangmu FC 33 5 19 9 33 41 -8 34
11 Bucheon FC 1995 33 7 11 15 32 47 -15 32
12 Gwangju FC 33 3 12 18 30 69 -39 21
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Gimcheon Sangmu FC
LDLWD
10Gespeeld
1Overwinningen
6Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktLvs Daejeon Citizen1-2
18 oktDbij FC Seoul2-2
10 oktLvs Anyang FC0-1
19 sepWbij Bucheon FC 19952-0
13 sepDvs Gangwon FC2-2
Gangwon FC
DDLWD
10Gespeeld
2Overwinningen
6Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %20%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij FC Seoul1-1
18 oktDvs Incheon United1-1
15 oktLvs Phnom Penh Crown1-2
9 oktWvs Bucheon FC 19952-0
27 sepDvs Incheon United0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.4
Beide Scoren30%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Gimcheon Sangmu FC241.2 per spel
Gangwon FC241.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Gimcheon Sangmu FC8 (40%)
Gangwon FC7 (35%)
13 sep 2026 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-2 Gangwon FC
18 jul 2026 K League 1 Gangwon FC 2-0 Gimcheon Sangmu FC
21 apr 2026 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 0-3 Gangwon FC
8 nov 2025 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 0-1 Gangwon FC
9 aug 2025 K League 1 Gangwon FC 0-0 Gimcheon Sangmu FC
11 mei 2025 K League 1 Gangwon FC 0-4 Gimcheon Sangmu FC
30 mrt 2025 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 1-0 Gangwon FC
26 okt 2024 K League 1 Gangwon FC 1-0 Gimcheon Sangmu FC
9 aug 2024 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 1-2 Gangwon FC
22 jun 2024 K League 1 Gangwon FC 2-3 Gimcheon Sangmu FC
27 apr 2024 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 1-0 Gangwon FC
6 sep 2022 K League 1 Gangwon FC 0-1 Gimcheon Sangmu FC
8 jul 2022 K League 1 Gangwon FC 3-2 Gimcheon Sangmu FC
5 mei 2022 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 1-0 Gangwon FC
2 aug 2020 K League 1 Gangwon FC 2-2 Gimcheon Sangmu FC
16 mei 2020 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-0 Gangwon FC
6 okt 2019 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-1 Gangwon FC
9 jul 2019 K League 1 Gangwon FC 4-0 Gimcheon Sangmu FC
2 mrt 2019 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-0 Gangwon FC
24 nov 2018 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 0-1 Gangwon FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS