Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Argentinië
Primera Nacional
Ronde 31

Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela Voorspelling en Wedtips

Estadio El Gigante del Norte, Salta
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
1 : 0
FT

Wedtips

48%
30%
22%
Gimnasia y Tiro Gelijkspel Atlético de Rafaela
Resultaat
Gimnasia y Tiro
48%
Totaal doelpunten
Under 2.5
69%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
39%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
1
0.75 Gem. Goals
0% Beide Scoren
0% Plus 2.5
27 sep 2026 Gimnasia y Tiro 1-0 Atlético de Rafaela
9 mei 2026 Atlético de Rafaela 1-0 Gimnasia y Tiro
6 jul 2024 Atlético de Rafaela 0-0 Gimnasia y Tiro
18 feb 2024 Gimnasia y Tiro 1-0 Atlético de Rafaela
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Gimnasia y Tiro met 48% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela?
Onze dubbele kans is 1X met 39% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela?
We verwachten Under 2.5 goals (69% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela gespeeld?
Gimnasia y Tiro vs Atlético de Rafaela wordt gespeeld op 27 sep 2026 in Estadio El Gigante del Norte.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Tristán Suárez 36 16 16 4 34 16 +18 64
2 Atlanta 36 19 5 12 42 34 +8 62
3 Temperley 36 16 13 7 43 31 +12 61
4 Gimnasia Jujuy 36 16 10 10 53 49 +4 58
5 Midland 36 15 10 11 43 29 +14 55
6 Deportivo Maipu 36 14 10 12 43 34 +9 52
7 Gimnasia y Tiro 35 14 10 11 37 34 +3 52
8 San Martín SJ 36 13 12 11 42 36 +6 51
9 Colegiales 35 14 9 12 36 32 +4 51
10 San Martín Tucumán 35 11 13 11 39 37 +2 46
11 Atlético de Rafaela 35 12 10 13 29 35 -6 46
12 Agricultuurbedrijf 36 12 10 14 31 39 -8 46
13 Quilmes 35 11 9 15 32 30 +2 42
14 Almagro 36 11 9 16 33 44 -11 42
15 Chacarita Juniors 35 11 6 18 27 35 -8 39
16 Patronato 35 7 16 12 29 35 -6 37
17 Nueva Chicago 35 9 10 16 25 34 -9 37
18 Club Atlético Güemes 36 6 9 21 28 62 -34 27
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Gimnasia y Tiro
LWDLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

25 oktLbij Midland0-3
17 oktWvs Atlanta3-1
11 oktDbij Gimnasia Jujuy2-2
4 oktLbij San Martín Tucumán0-1
27 sepWvs Atlético de Rafaela1-0
Atlético de Rafaela
DWLLL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij Colegiales1-1
17 oktWvs Quilmes1-0
10 oktLbij Midland0-4
4 oktLvs Atlanta2-3
27 sepLbij Gimnasia y Tiro0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals0.75
Beide Scoren0%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals0%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Gimnasia y Tiro20.5 per spel
Atlético de Rafaela10.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Gimnasia y Tiro3 (75%)
Atlético de Rafaela2 (50%)
27 sep 2026 Primera Nacional Gimnasia y Tiro 1-0 Atlético de Rafaela
9 mei 2026 Primera Nacional Atlético de Rafaela 1-0 Gimnasia y Tiro
6 jul 2024 Primera Nacional Atlético de Rafaela 0-0 Gimnasia y Tiro
18 feb 2024 Primera Nacional Gimnasia y Tiro 1-0 Atlético de Rafaela

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS