Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Polen
Ekstraklasa
Ronde 13

GKS Katowice vs Widzew Łódź Voorspelling en Wedtips

Stadion miejski w Katowicach, Katowice

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
GKS Katowice Gelijkspel Widzew Łódź
Resultaat
GKS Katowice
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
59%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
4
2.5 Gem. Goals
33% Beide Scoren
50% Plus 2.5
8 feb 2026 GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź
2 aug 2025 Widzew Łódź 3-0 GKS Katowice
15 mrt 2025 Widzew Łódź 1-0 GKS Katowice
13 sep 2024 GKS Katowice 2-2 Widzew Łódź
6 apr 2022 GKS Katowice 0-2 Widzew Łódź
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint GKS Katowice vs Widzew Łódź?
Ons model voorspelt GKS Katowice met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in GKS Katowice vs Widzew Łódź?
We verwachten Over 2.5 goals (59% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in GKS Katowice vs Widzew Łódź?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor GKS Katowice vs Widzew Łódź?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt GKS Katowice vs Widzew Łódź gespeeld?
GKS Katowice vs Widzew Łódź wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Stadion miejski w Katowicach.

Aanvullende informatie

GKS Katowice

Top scorers

S. BartlewiczMiddenvelder
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

L. KlemenzVerdediger
10
Pau RestaVerdediger
10
M. WasielewskiMiddenvelder
10
Widzew Łódź

Top scorers

M. FornalczykMiddenvelder
1Goals
S. BergierAanvaller
1Goals

Assists

Ángel BaenaMiddenvelder
1Assists

Kaarten

M. KrajewskiVerdediger
10
C. ChengVerdediger
10
J. ShehuMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

GKS Katowice
LWWWL
10Gespeeld
6Overwinningen
0Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Pogoń Szczecin0-1
12 oktWvs Wieczysta Kraków2-1
9 oktWbij Raków Częstochowa4-1
19 sepWvs Cracovia Kraków3-2
12 sepLbij Zagłębie Lubin1-2
Widzew Łódź
DLDDD
10Gespeeld
1Overwinningen
5Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

16 oktDvs Wisła Kraków0-0
11 oktLbij Piast Gliwice1-2
18 sepDvs Wieczysta Kraków2-2
13 sepDbij Legia Warschau1-1
5 sepDvs Radomiak Radom0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
GKS Katowice40.67 per spel
Widzew Łódź111.83 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
GKS Katowice1 (17%)
Widzew Łódź3 (50%)
8 feb 2026 Ekstraklasa GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź
2 aug 2025 Ekstraklasa Widzew Łódź 3-0 GKS Katowice
15 mrt 2025 Ekstraklasa Widzew Łódź 1-0 GKS Katowice
13 sep 2024 Ekstraklasa GKS Katowice 2-2 Widzew Łódź
6 apr 2022 I Liga GKS Katowice 0-2 Widzew Łódź
10 sep 2021 I Liga Widzew Łódź 3-1 GKS Katowice

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS