Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zwitserland
Super League
Ronde 12

Grasshoppers vs FC Vaduz Voorspelling en Wedtips

Letzigrund Stadion

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Grasshoppers Gelijkspel FC Vaduz
Resultaat
FC Vaduz
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
65%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
3 Gelijkspelen
3
4.11 Gem. Goals
89% Beide Scoren
89% Plus 2.5
30 aug 2026 FC Vaduz 5-2 Grasshoppers
3 jul 2020 FC Vaduz 2-3 Grasshoppers
31 jan 2020 Grasshoppers 1-2 FC Vaduz
25 okt 2019 Grasshoppers 3-3 FC Vaduz
1 sep 2019 FC Vaduz 2-2 Grasshoppers
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Grasshoppers vs FC Vaduz: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt FC Vaduz met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Grasshoppers vs FC Vaduz?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Grasshoppers vs FC Vaduz?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Grasshoppers vs FC Vaduz?
We verwachten Over 2.5 goals (65% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Grasshoppers vs FC Vaduz gespeeld?
Grasshoppers vs FC Vaduz wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Letzigrund Stadion.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 FC Lugano 10 9 1 0 31 7 +24 28
2 BSC Young Boys 10 6 4 0 33 18 +15 22
3 FC Sion 10 6 1 3 23 17 +6 19
4 FC St. Gallen 10 5 1 4 17 19 -2 16
5 FC Zürich 10 4 2 4 18 22 -4 14
6 Servette FC 10 4 1 5 14 13 +1 13
7 FC Basel 10 4 1 5 17 20 -3 13
8 FC Luzern 10 3 3 4 17 22 -5 12
9 FC Thun 10 3 1 6 17 27 -10 10
10 FC Vaduz 10 3 0 7 21 21 0 9
11 Grasshoppers 10 2 2 6 13 26 -13 8
12 Lausanne 10 1 3 6 7 16 -9 6
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Grasshoppers
LLLWD
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded2.6
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs BSC Young Boys0-2
19 sepLbij FC Luzern1-5
15 sepLvs FC Sion2-5
12 sepWbij FC Thun1-0
5 sepDvs FC Zürich2-2
FC Vaduz
WLLWL
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded2
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs FC Basel3-0
20 sepLvs FC Thun1-2
13 sepLbij FC Zürich1-2
5 sepWvs Lausanne3-1
2 sepLbij FC Luzern1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden9
Gemiddeld Goals4.11
Beide Scoren89%
Meer dan 2.5 Goals89%
Meer dan 1.5 Goals89%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Grasshoppers182 per spel
FC Vaduz192.11 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Grasshoppers1 (11%)
FC Vaduz1 (11%)
30 aug 2026 Super Liga FC Vaduz 5-2 Grasshoppers
3 jul 2020 Uitdager League FC Vaduz 2-3 Grasshoppers
31 jan 2020 Uitdager League Grasshoppers 1-2 FC Vaduz
25 okt 2019 Uitdager League Grasshoppers 3-3 FC Vaduz
1 sep 2019 Uitdager League FC Vaduz 2-2 Grasshoppers
6 mei 2017 Super Liga FC Vaduz 2-4 Grasshoppers
11 mrt 2017 Super Liga Grasshoppers 1-2 FC Vaduz
6 nov 2016 Super Liga FC Vaduz 0-0 Grasshoppers
25 sep 2016 Super Liga Grasshoppers 2-1 FC Vaduz

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS