Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Guatemala
Liga Nacional
Ronde 18

Guastatoya vs Cobán Imperial Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Guastatoya Gelijkspel Cobán Imperial
Resultaat
Guastatoya
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
59%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

9
6 Gelijkspelen
5
1.8 Gem. Goals
15% Beide Scoren
30% Plus 2.5
6 sep 2026 Cobán Imperial 0-1 Guastatoya
12 apr 2026 Cobán Imperial 1-1 Guastatoya
22 feb 2026 Guastatoya 2-0 Cobán Imperial
4 okt 2025 Cobán Imperial 2-1 Guastatoya
27 jul 2025 Guastatoya 0-1 Cobán Imperial
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Guastatoya vs Cobán Imperial?
Ons model voorspelt Guastatoya met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Guastatoya vs Cobán Imperial?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Guastatoya vs Cobán Imperial?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Guastatoya vs Cobán Imperial?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Guastatoya vs Cobán Imperial gespeeld?
Guastatoya vs Cobán Imperial wordt gespeeld op 1 nov 2026.

Aanvullende informatie

Guastatoya
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
Cobán Imperial
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Guastatoya
DLWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

15 oktDvs Antigua GFC1-1
11 oktLbij Malacateco0-2
4 oktWvs Aurora2-1
26 sepWvs Deportivo San Pedro2-1
19 sepWbij Comunicaciones2-1
Cobán Imperial
LWLWW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij Mixco1-3
15 oktWvs Municipal2-1
12 oktLbij Antigua GFC1-2
3 oktWvs Malacateco2-0
27 sepWvs Aurora3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.8
Beide Scoren15%
Meer dan 2.5 Goals30%
Meer dan 1.5 Goals45%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Guastatoya241.2 per spel
Cobán Imperial120.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Guastatoya13 (65%)
Cobán Imperial8 (40%)
6 sep 2026 Nationale Liga Cobán Imperial 0-1 Guastatoya
12 apr 2026 Nationale Liga Cobán Imperial 1-1 Guastatoya
22 feb 2026 Nationale Liga Guastatoya 2-0 Cobán Imperial
4 okt 2025 Nationale Liga Cobán Imperial 2-1 Guastatoya
27 jul 2025 Nationale Liga Guastatoya 0-1 Cobán Imperial
2 apr 2025 Nationale Liga Cobán Imperial 0-0 Guastatoya
30 jan 2025 Nationale Liga Guastatoya 4-0 Cobán Imperial
24 nov 2024 Nationale Liga Guastatoya 2-0 Cobán Imperial
31 aug 2024 Nationale Liga Cobán Imperial 3-0 Guastatoya
21 apr 2024 Nationale Liga Cobán Imperial 3-3 Guastatoya
26 nov 2023 Nationale Liga Guastatoya 1-0 Cobán Imperial
1 apr 2023 Nationale Liga Guastatoya 0-0 Cobán Imperial
5 feb 2023 Nationale Liga Cobán Imperial 0-0 Guastatoya
12 nov 2022 Nationale Liga Cobán Imperial 1-0 Guastatoya
31 aug 2022 Nationale Liga Guastatoya 3-0 Cobán Imperial
8 mei 2022 Nationale Liga Guastatoya 4-0 Cobán Imperial
5 mrt 2022 Nationale Liga Cobán Imperial 0-0 Guastatoya
13 nov 2021 Nationale Liga Cobán Imperial 0-1 Guastatoya
13 okt 2021 Nationale Liga Guastatoya 0-1 Cobán Imperial
10 apr 2021 Nationale Liga Cobán Imperial 0-1 Guastatoya

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS