Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Korea
K League 1
Ronde 34

Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC Voorspelling en Wedtips

Gwangju Football Stadium, Gwangju

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Gwangju FC Gelijkspel Gimcheon Sangmu FC
Resultaat
Gwangju FC
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
5 Gelijkspelen
5
1.75 Gem. Goals
31% Beide Scoren
19% Plus 2.5
6 sep 2026 Gimcheon Sangmu FC 2-2 Gwangju FC
22 jul 2026 Gwangju FC 1-1 Gimcheon Sangmu FC
17 mrt 2026 Gimcheon Sangmu FC 1-1 Gwangju FC
22 jul 2025 Gwangju FC 1-1 Gimcheon Sangmu FC
5 mei 2025 Gwangju FC 1-0 Gimcheon Sangmu FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC?
Ons model voorspelt Gwangju FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC gespeeld?
Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Gwangju Football Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 FC Seoul 33 20 7 6 61 29 +32 67
2 Ulsan Hyundai FC 33 15 6 12 52 47 +5 51
3 Daejeon Citizen 33 13 10 10 53 41 +12 49
4 Jeonbuk Motors 33 12 12 9 43 33 +10 48
5 Gangwon FC 33 11 15 7 40 30 +10 48
6 Incheon United 33 12 10 11 43 35 +8 46
7 Jeju United FC 33 12 10 11 39 37 +2 46
8 Anyang FC 33 10 13 10 40 48 -8 43
9 Pohang Steelers 33 11 9 13 30 39 -9 42
10 Gimcheon Sangmu FC 33 5 19 9 33 41 -8 34
11 Bucheon FC 1995 33 7 11 15 32 47 -15 32
12 Gwangju FC 33 3 12 18 30 69 -39 21
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Gwangju FC
WLWDD
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.8
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij Bucheon FC 19953-0
18 oktLbij Daejeon Citizen2-3
11 oktWvs Ulsan Hyundai FC4-3
20 sepDbij Jeonbuk Motors2-2
13 sepDvs Anyang FC1-1
Gimcheon Sangmu FC
LDLWD
10Gespeeld
1Overwinningen
6Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktLvs Daejeon Citizen1-2
18 oktDbij FC Seoul2-2
10 oktLvs Anyang FC0-1
19 sepWbij Bucheon FC 19952-0
13 sepDvs Gangwon FC2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden16
Gemiddeld Goals1.75
Beide Scoren31%
Meer dan 2.5 Goals19%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Gwangju FC161 per spel
Gimcheon Sangmu FC120.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Gwangju FC7 (44%)
Gimcheon Sangmu FC5 (31%)
6 sep 2026 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-2 Gwangju FC
22 jul 2026 K League 1 Gwangju FC 1-1 Gimcheon Sangmu FC
17 mrt 2026 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 1-1 Gwangju FC
22 jul 2025 K League 1 Gwangju FC 1-1 Gimcheon Sangmu FC
5 mei 2025 K League 1 Gwangju FC 1-0 Gimcheon Sangmu FC
16 mrt 2025 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 0-0 Gwangju FC
28 sep 2024 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-0 Gwangju FC
15 jun 2024 K League 1 Gwangju FC 2-0 Gimcheon Sangmu FC
6 apr 2024 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 2-1 Gwangju FC
25 okt 2020 K League 1 Gwangju FC 0-1 Gimcheon Sangmu FC
15 sep 2020 K League 1 Gwangju FC 0-1 Gimcheon Sangmu FC
23 mei 2020 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 1-0 Gwangju FC
22 okt 2017 K League 1 Gwangju FC 1-0 Gimcheon Sangmu FC
11 sep 2016 K League 1 Gwangju FC 1-0 Gimcheon Sangmu FC
23 jul 2016 K League 1 Gimcheon Sangmu FC 0-4 Gwangju FC
5 mei 2016 K League 1 Gwangju FC 1-0 Gimcheon Sangmu FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS