Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Korea
K League 2
Ronde 31

Gyeongnam FC vs Hwaseong Voorspelling en Wedtips

Changwon Football Centre Stadium, Changwon

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Gyeongnam FC Gelijkspel Hwaseong
Resultaat
Hwaseong
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
3
1.8 Gem. Goals
40% Beide Scoren
20% Plus 2.5
31 mei 2026 Hwaseong 2-0 Gyeongnam FC
8 nov 2025 Hwaseong 0-1 Gyeongnam FC
7 jun 2025 Gyeongnam FC 0-1 Hwaseong
8 mrt 2025 Hwaseong 1-1 Gyeongnam FC
3 jul 2019 Gyeongnam FC 1-2 Hwaseong
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Gyeongnam FC vs Hwaseong: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Hwaseong met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Gyeongnam FC vs Hwaseong?
We verwachten Under 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Gyeongnam FC vs Hwaseong?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Gyeongnam FC vs Hwaseong?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Gyeongnam FC vs Hwaseong gespeeld?
Gyeongnam FC vs Hwaseong wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Changwon Football Centre Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Suwon Bluewings 26 17 5 4 43 21 +22 56
2 Suwon City FC 26 14 9 3 51 29 +22 51
3 Seoul E-Land FC 27 15 6 6 46 30 +16 51
4 Daegu FC 26 13 7 6 48 35 +13 46
5 Hwaseong 27 12 8 7 41 28 +13 44
6 Busan I Park 27 12 6 9 42 35 +7 42
7 Asan Mugunghwa 26 9 8 9 35 32 +3 35
8 Gimpo Citizen 26 8 11 7 31 31 0 35
9 Gyeongnam FC 26 8 10 8 31 31 0 34
10 Cheongju 27 6 14 7 34 42 -8 32
11 Seongnam FC 26 7 10 9 29 33 -4 31
12 Paju Citizen 26 8 6 12 25 29 -4 30
13 Yongin City 26 5 12 9 32 37 -5 27
14 Cheonan City 27 5 11 11 31 37 -6 26
15 Jeonnam Dragons 26 5 9 12 30 44 -14 24
16 Ansansi Greeners 27 6 4 17 28 53 -25 22
17 Gimhae City 26 2 8 16 20 50 -30 14
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Gyeongnam FC
LDWWD
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Cheonan City0-1
20 sepDbij Yongin City0-0
13 sepWvs Seongnam FC1-0
29 augWvs Paju Citizen1-0
23 augDbij Cheongju1-1
Hwaseong
LDWDW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

9 oktLbij Suwon City FC0-1
20 sepDbij Seongnam FC2-2
12 sepWbij Ansansi Greeners2-0
5 sepDbij Cheonan City1-1
29 augWvs Cheongju2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals1.8
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals20%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Gyeongnam FC30.6 per spel
Hwaseong61.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Gyeongnam FC1 (20%)
Hwaseong2 (40%)
31 mei 2026 K League 2 Hwaseong 2-0 Gyeongnam FC
8 nov 2025 K League 2 Hwaseong 0-1 Gyeongnam FC
7 jun 2025 K League 2 Gyeongnam FC 0-1 Hwaseong
8 mrt 2025 K League 2 Hwaseong 1-1 Gyeongnam FC
3 jul 2019 FA Beker Gyeongnam FC 1-2 Hwaseong

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS