Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Nicaragua
Primera División
Ronde 13

H&H Export vs Jalapa Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
H&H Export Gelijkspel Jalapa
Resultaat
H&H Export
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
63%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

H&H Export
H&H Export heeft 3 van de 4 uitwedstrijden gewonnen (75%)
H&H Export heeft 5 rode kaarten ontvangen in 8 wedstrijden dit seizoen
H&H Export scoort 63% van hun doelpunten in de eerste helft
H&H Export incasseert 2 doelpunten per wedstrijd (16 in 8)
Jalapa
Jalapa heeft in elk van de laatste 10 wedstrijden geïncasseerd
Jalapa heeft 5 competitiewedstrijden op rij niet gewonnen
Jalapa heeft in 5 van de 9 wedstrijden niet gescoord (56%)
Jalapa heeft slechts 0 van de 4 uitwedstrijden gewonnen
Jalapa heeft 3 van de 5 thuiswedstrijden verloren (60%)
Jalapa heeft 3 rode kaarten ontvangen in 9 wedstrijden dit seizoen

Belangrijke Statistieken

8
7 Gelijkspelen
5
1.7 Gem. Goals
35% Beide Scoren
25% Plus 2.5
8 aug 2026 Jalapa 0-1 H&H Export
8 mrt 2026 Jalapa 1-0 H&H Export
5 feb 2026 H&H Export 0-0 Jalapa
15 okt 2025 H&H Export 2-2 Jalapa
2 aug 2025 Jalapa 1-0 H&H Export
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

H&H Export vs Jalapa: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt H&H Export met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor H&H Export vs Jalapa?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in H&H Export vs Jalapa?
We verwachten Over 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in H&H Export vs Jalapa?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt H&H Export vs Jalapa gespeeld?
H&H Export vs Jalapa wordt gespeeld op 18 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Managua 12 10 2 0 37 12 +25 32
2 Diriangén 12 8 3 1 25 13 +12 27
3 Real Estelí 12 6 4 2 22 9 +13 22
4 UNAN Managua 12 6 3 3 14 11 +3 21
5 Walter Ferretti 12 4 2 6 23 21 +2 14
6 H&H Export 10 4 2 4 11 17 -6 14
7 San Marcos 12 3 2 7 12 19 -7 11
8 Matagalpa 11 3 0 8 6 25 -19 9
9 Jalapa 12 1 3 8 7 18 -11 6
10 Rancho Santana 11 1 3 7 9 21 -12 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

H&H Export
WWLLD
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

15 oktWvs Rancho Santana2-0
11 oktWbij San Marcos2-0
10 sepLvs Diriangén0-1
6 sepLvs UNAN Managua1-3
2 sepDvs Walter Ferretti1-1
Jalapa
DLDDL
10Gespeeld
0Overwinningen
3Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.3
Winst %0%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals0.5
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren40%
Schone sheets0%
Niet gescoord60%

Recente Wedstrijden

16 oktDbij Real Estelí1-1
11 oktLvs Managua0-1
4 oktDbij Walter Ferretti2-2
2 sepDvs Rancho Santana1-1
30 augLbij Diriangén0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.7
Beide Scoren35%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
H&H Export201 per spel
Jalapa140.7 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
H&H Export9 (45%)
Jalapa7 (35%)
8 aug 2026 Primera División Jalapa 0-1 H&H Export
8 mrt 2026 Primera División Jalapa 1-0 H&H Export
5 feb 2026 Primera División H&H Export 0-0 Jalapa
15 okt 2025 Primera División H&H Export 2-2 Jalapa
2 aug 2025 Primera División Jalapa 1-0 H&H Export
15 apr 2025 Primera División H&H Export 0-0 Jalapa
29 jan 2025 Primera División Jalapa 0-1 H&H Export
3 nov 2024 Primera División Jalapa 0-0 H&H Export
25 aug 2024 Primera División H&H Export 2-1 Jalapa
16 mrt 2024 Primera División H&H Export 1-1 Jalapa
20 jan 2024 Primera División Jalapa 1-2 H&H Export
27 sep 2023 Primera División Jalapa 1-1 H&H Export
30 jul 2023 Primera División H&H Export 2-0 Jalapa
23 apr 2023 Primera División Jalapa 3-1 H&H Export
5 mrt 2023 Primera División H&H Export 2-0 Jalapa
30 nov 2022 Primera División H&H Export 1-0 Jalapa
28 aug 2022 Primera División Jalapa 1-0 H&H Export
13 apr 2022 Primera División Jalapa 1-0 H&H Export
2 mrt 2022 Primera División H&H Export 1-1 Jalapa
4 nov 2021 Primera División H&H Export 3-0 Jalapa

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS