Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
Bundesliga
Ronde 4

Hamburger SV vs 1. FC Köln Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
2 - 1
Full Time
Volksparkstadion, Hamburger
Correct
Onze keuze
Beide scoren
Ja
2 : 1
FT

Wedtips

36%
24%
39%
Hamburger SV Gelijkspel 1. FC Köln
Resultaat
1. FC Köln
39%
Totaal doelpunten
Over 2.5
59%
Beide scoren
Ja
63%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

10
4 Gelijkspelen
6
2.85 Gem. Goals
60% Beide Scoren
50% Plus 2.5
19 sep 2026 Hamburger SV 2-1 1. FC Köln
14 mrt 2026 Hamburger SV 1-1 1. FC Köln
2 nov 2025 1. FC Köln 4-1 Hamburger SV
18 jan 2025 Hamburger SV 1-0 1. FC Köln
2 aug 2024 1. FC Köln 1-2 Hamburger SV
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Hamburger SV vs 1. FC Köln: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt 1. FC Köln met 39% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Hamburger SV vs 1. FC Köln?
Ragnar Ache is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Hamburger SV vs 1. FC Köln?
We verwachten Over 2.5 goals (59% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Hamburger SV vs 1. FC Köln?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Hamburger SV vs 1. FC Köln?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Hamburger SV vs 1. FC Köln gespeeld?
Hamburger SV vs 1. FC Köln wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Volksparkstadion.

Aanvullende informatie

Hamburger SV

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

A. Sambi LokongaMiddenvelder
10
1. FC Köln

Top scorers

T. DallingaAanvaller
2Goals
S. El MalaAanvaller
1Goals

Assists

L. MainaMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Geen data

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Hamburger SV
WWWLL
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs VfB Stuttgart1-0
10 oktWbij 1899 Hoffenheim3-2
19 sepWvs 1. FC Köln2-1
13 sepLbij RB Leipzig0-5
6 sepLvs FSV Mainz 050-5
1. FC Köln
LWLDL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren90%
Schone sheets0%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

16 oktLbij Eintracht Frankfurt0-1
11 oktWvs Borussia Mönchengladbach2-1
19 sepLbij Hamburger SV1-2
12 sepDvs Werder Bremen1-1
4 sepLbij VfB Stuttgart1-4

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.85
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Hamburger SV301.5 per spel
1. FC Köln271.35 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Hamburger SV5 (25%)
1. FC Köln4 (20%)
19 sep 2026 Bundesliga Hamburger SV 2-1 1. FC Köln
14 mrt 2026 Bundesliga Hamburger SV 1-1 1. FC Köln
2 nov 2025 Bundesliga 1. FC Köln 4-1 Hamburger SV
18 jan 2025 2. Bundesliga Hamburger SV 1-0 1. FC Köln
2 aug 2024 2. Bundesliga 1. FC Köln 1-2 Hamburger SV
15 apr 2019 2. Bundesliga 1. FC Köln 1-1 Hamburger SV
5 nov 2018 2. Bundesliga Hamburger SV 1-0 1. FC Köln
20 jan 2018 Bundesliga Hamburger SV 0-2 1. FC Köln
25 aug 2017 Bundesliga 1. FC Köln 1-3 Hamburger SV
1 apr 2017 Bundesliga Hamburger SV 2-1 1. FC Köln
7 feb 2017 DFB Pokal Hamburger SV 2-0 1. FC Köln
30 okt 2016 Bundesliga 1. FC Köln 3-0 Hamburger SV
7 feb 2016 Bundesliga Hamburger SV 1-1 1. FC Köln
29 aug 2015 Bundesliga 1. FC Köln 2-1 Hamburger SV
31 jan 2015 Bundesliga Hamburger SV 0-2 1. FC Köln
23 aug 2014 Bundesliga 1. FC Köln 0-0 Hamburger SV
3 dec 2013 DFB Pokal Hamburger SV 2-1 1. FC Köln
12 feb 2012 Bundesliga 1. FC Köln 0-1 Hamburger SV
27 aug 2011 Bundesliga Hamburger SV 3-4 1. FC Köln
19 mrt 2011 Bundesliga Hamburger SV 6-2 1. FC Köln

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS