Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
Regionalliga Nord
Ronde 10

Hannover 96 II vs Todesfelde Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
3 - 1
Full Time
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
3 : 1
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Hannover 96 II Gelijkspel Todesfelde
Resultaat
Hannover 96 II
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
53%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
0 Gelijkspelen
0
4 Gem. Goals
100% Beide Scoren
100% Plus 2.5
19 sep 2026 Hannover 96 II 3-1 Todesfelde
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Hannover 96 II vs Todesfelde?
Ons model voorspelt Hannover 96 II met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Hannover 96 II vs Todesfelde?
We verwachten Over 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Hannover 96 II vs Todesfelde?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Hannover 96 II vs Todesfelde?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Hannover 96 II vs Todesfelde gespeeld?
Hannover 96 II vs Todesfelde wordt gespeeld op 19 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Weiche Flensburg 14 11 1 2 43 14 +29 34
2 Hannover 96 II 14 9 3 2 32 18 +14 30
3 SV Drochtersen/Assel 14 9 1 4 43 21 +22 28
4 VfB Oldenburg 13 9 1 3 39 18 +21 28
5 Phönix Lübeck 13 8 3 2 36 12 +24 27
6 Schöningen 14 7 3 4 22 24 -2 24
7 Atlas Delmenhorst 13 5 4 4 19 20 -1 19
8 Kickers Emden 14 5 4 5 34 38 -4 19
9 VfB Lübeck 14 4 6 4 20 23 -3 18
10 HSC Hannover 14 4 5 5 22 30 -8 17
11 Eimsbütteler TV 13 4 2 7 21 35 -14 14
12 Eintracht Norderstedt 12 3 4 5 24 31 -7 13
13 Hamburger SV II 13 4 1 8 19 28 -9 13
14 SSV Jeddeloh 14 4 1 9 22 36 -14 13
15 Werder Bremen II 13 3 3 7 18 23 -5 12
16 Todesfelde 14 3 3 8 22 43 -21 12
17 St. Pauli II 13 3 1 9 24 29 -5 10
18 Bremer SV 13 2 2 9 9 26 -17 8
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Hannover 96 II
WWWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs Schöningen4-2
10 oktWbij Eimsbütteler TV2-0
6 oktWbij Werder Bremen II2-0
3 oktWvs Phönix Lübeck3-2
19 sepWvs Todesfelde3-1
Todesfelde
DLWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
1Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %20%
Goals/Wedstrijd4.3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded3.2
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktDbij HSC Hannover1-1
11 oktLvs Weiche Flensburg0-4
3 oktWbij Kickers Emden2-1
25 sepLbij VfB Lübeck2-3
19 sepLbij Hannover 96 II1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden1
Gemiddeld Goals4
Beide Scoren100%
Meer dan 2.5 Goals100%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Hannover 96 II33 per spel
Todesfelde11 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Hannover 96 II0 (0%)
Todesfelde0 (0%)
19 sep 2026 Regionalliga Noord Hannover 96 II 3-1 Todesfelde

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS