Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
DFB-Pokal
Ronde 32

Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern Voorspelling en Wedtips

Heinz-von-Heiden-Arena, Hannover

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Hannover 96 Gelijkspel 1. FC Kaiserslautern
Resultaat
Hannover 96
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
70%
Beide scoren
Nee
Wed
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

7
3 Gelijkspelen
4
2.57 Gem. Goals
57% Beide Scoren
57% Plus 2.5
18 jan 2026 1. FC Kaiserslautern 3-1 Hannover 96
3 aug 2025 Hannover 96 1-0 1. FC Kaiserslautern
15 feb 2025 1. FC Kaiserslautern 0-0 Hannover 96
14 sep 2024 Hannover 96 3-1 1. FC Kaiserslautern
16 mrt 2024 Hannover 96 1-1 1. FC Kaiserslautern
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Hannover 96 met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern?
We verwachten Under 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern gespeeld?
Hannover 96 vs 1. FC Kaiserslautern wordt gespeeld op 27 okt 2026 in Heinz-von-Heiden-Arena.

Aanvullende informatie

Hannover 96

Top scorers

M. NeubauerMiddenvelder
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

B. TomiakVerdediger
10
J. HugonetVerdediger
10
1. FC Kaiserslautern

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

S. ŞahinMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Hannover 96
LWLDW
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij 1. FC Magdeburg0-3
20 sepWvs VfL Bochum2-1
11 sepLbij 1. FC Nürnberg1-2
4 sepDvs Karlsruher SC2-2
30 augWbij SV Darmstadt 981-0
1. FC Kaiserslautern
DWLWW
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd1.4
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren10%
Schone sheets70%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

9 oktDbij 1. FC Heidenheim0-0
19 sepWvs Eintracht Braunschweig1-0
12 sepLbij 1. FC Magdeburg0-3
5 sepWvs SV Darmstadt 983-0
30 augWbij FC St. Pauli2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals2.57
Beide Scoren57%
Meer dan 2.5 Goals57%
Meer dan 1.5 Goals71%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Hannover 96211.5 per spel
1. FC Kaiserslautern151.07 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Hannover 966 (43%)
1. FC Kaiserslautern1 (7%)
18 jan 2026 2. Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 3-1 Hannover 96
3 aug 2025 2. Bundesliga Hannover 96 1-0 1. FC Kaiserslautern
15 feb 2025 2. Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 0-0 Hannover 96
14 sep 2024 2. Bundesliga Hannover 96 3-1 1. FC Kaiserslautern
16 mrt 2024 2. Bundesliga Hannover 96 1-1 1. FC Kaiserslautern
6 okt 2023 2. Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 3-1 Hannover 96
28 jan 2023 2. Bundesliga Hannover 96 1-3 1. FC Kaiserslautern
15 jul 2022 2. Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 2-1 Hannover 96
30 jan 2017 2. Bundesliga Hannover 96 1-0 1. FC Kaiserslautern
5 aug 2016 2. Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 0-4 Hannover 96
5 mei 2012 Bundesliga Hannover 96 2-1 1. FC Kaiserslautern
18 dec 2011 Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 1-1 Hannover 96
19 feb 2011 Bundesliga Hannover 96 3-0 1. FC Kaiserslautern
26 sep 2010 Bundesliga 1. FC Kaiserslautern 0-1 Hannover 96

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS