Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Israël
Liga Leumit
Ronde 5

Hapoel Acre vs Ashdod Voorspelling en Wedtips

14 sep 2026
0 - 4
Full Time
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 4
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Hapoel Acre Gelijkspel Ashdod
Resultaat
Ashdod
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
55%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
2
3 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
14 sep 2026 Hapoel Acre 0-4 Ashdod
14 apr 2018 Hapoel Acre 1-1 Ashdod
17 feb 2018 Ashdod 3-2 Hapoel Acre
4 nov 2017 Hapoel Acre 1-0 Ashdod
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Hapoel Acre vs Ashdod: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Ashdod met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Hapoel Acre vs Ashdod?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Hapoel Acre vs Ashdod?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Hapoel Acre vs Ashdod?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Hapoel Acre vs Ashdod gespeeld?
Hapoel Acre vs Ashdod wordt gespeeld op 14 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Ashdod 9 8 0 1 22 8 +14 24
2 Bnei Yehuda 9 7 2 0 20 7 +13 23
3 Hapoel Rishon LeZion 9 6 2 1 18 9 +9 20
4 Hapoel Afula 9 5 2 2 18 13 +5 17
5 Hapoel Kfar Shalem 9 5 2 2 19 18 +1 17
6 Kiryat Yam SC 9 5 1 3 25 15 +10 16
7 Hapoel Ra'anana 9 5 0 4 20 13 +7 15
8 Kafr Qasim 9 4 1 4 12 9 +3 13
9 Maccabi Bnei Raina 9 4 1 4 13 13 0 13
10 Maccabi Ahi Nazareth 9 3 1 5 10 13 -3 10
11 Maccabi Kiryat Gat 9 2 3 4 9 11 -2 9
12 Ironi Modi'in 9 2 2 5 13 17 -4 8
13 Maccabi Herzliya 9 2 2 5 9 13 -4 8
14 Hapoel Kfar Saba 9 2 0 7 11 24 -13 6
15 Maccabi Kabilio Jaffa 9 2 0 7 7 20 -13 6
16 Hapoel Acre 9 0 1 8 0 23 -23 1
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Hapoel Acre
DLLLL
10Gespeeld
0Overwinningen
2Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.2
Winst %0%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals0.2
Gem. Conceded2.5
Beide Scoren10%
Schone sheets10%
Niet gescoord90%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Maccabi Bnei Raina0-0
1 oktLbij Maccabi Kabilio Jaffa0-1
24 sepLvs Hapoel Afula0-3
17 sepLbij Maccabi Ahi Nazareth0-1
14 sepLvs Ashdod0-4
Ashdod
WWWWW
10Gespeeld
9Overwinningen
0Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.7
Winst %90%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

12 oktWbij Hapoel Kfar Saba4-2
1 oktWvs Maccabi Herzliya1-0
24 sepWbij Ironi Modi'in3-1
17 sepWvs Hapoel Rishon LeZion3-2
14 sepWbij Hapoel Acre4-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Hapoel Acre41 per spel
Ashdod82 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Hapoel Acre1 (25%)
Ashdod1 (25%)
14 sep 2026 Liga Leumit Hapoel Acre 0-4 Ashdod
14 apr 2018 Ligat Ha'al Hapoel Acre 1-1 Ashdod
17 feb 2018 Ligat Ha'al Ashdod 3-2 Hapoel Acre
4 nov 2017 Ligat Ha'al Hapoel Acre 1-0 Ashdod

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS