Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
België
Eerste Amateur Divisie
Ronde 3

Heist vs Thes Sport Voorspelling en Wedtips

Gemeentelijk Sportcentrum, Heist-Op-Den-Berg
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
1 : 1
FT

Wedtips

50%
50%
0%
Heist Gelijkspel Thes Sport
Resultaat
Heist
50%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
4 Gelijkspelen
4
2.8 Gem. Goals
70% Beide Scoren
50% Plus 2.5
12 sep 2026 Heist 1-1 Thes Sport
29 mrt 2025 Thes Sport 1-1 Heist
14 sep 2024 Heist 0-1 Thes Sport
9 mrt 2024 Thes Sport 1-2 Heist
16 dec 2023 Heist 4-1 Thes Sport
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Heist vs Thes Sport: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Heist met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Heist vs Thes Sport?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Scoren beide teams in Heist vs Thes Sport?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Heist vs Thes Sport gespeeld?
Heist vs Thes Sport wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Gemeentelijk Sportcentrum.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 RWDM 8 6 1 1 13 7 +6 19
2 Rochefort 8 5 2 1 17 7 +10 17
3 Meux 8 5 1 2 15 8 +7 16
4 Union Saint-Gilloise II 8 4 2 2 15 10 +5 14
5 Tubize 8 4 2 2 11 10 +1 14
6 Albert Quévy-Mons 8 3 2 3 18 15 +3 11
7 Standard Luik II 8 3 1 4 12 7 +5 10
8 Sporting Charleroi II 8 2 4 2 9 8 +1 10
9 Olympic Charleroi 8 2 3 3 10 17 -7 9
10 Onhaye 8 2 0 6 10 20 -10 6
11 Habay-la-Neuve 8 1 3 4 7 12 -5 6
12 Flénu 8 0 1 7 10 26 -16 1
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Heist
DWLLD
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDbij Oud-Heverlee Leuven II0-0
3 oktWvs Cercle Brugge II3-1
30 sepLbij Spouwen-Mopertingen1-3
19 sepLbij Lyra-Lierse Berlaar2-3
12 sepDvs Thes Sport1-1
Thes Sport
LDWLD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Harelbeke0-1
3 oktDvs Zelzate1-1
30 sepWbij Roeselare Daisel1-0
19 sepLvs Oud-Heverlee Leuven II2-3
12 sepDbij Heist1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.8
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Heist121.2 per spel
Thes Sport161.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Heist0 (0%)
Thes Sport3 (30%)
12 sep 2026 Eerste Amateur Divisie Heist 1-1 Thes Sport
29 mrt 2025 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 1-1 Heist
14 sep 2024 Eerste Amateur Divisie Heist 0-1 Thes Sport
9 mrt 2024 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 1-2 Heist
16 dec 2023 Eerste Amateur Divisie Heist 4-1 Thes Sport
11 feb 2023 Eerste Amateur Divisie Heist 1-1 Thes Sport
3 sep 2022 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 3-1 Heist
9 apr 2022 Eerste Amateur Divisie Heist 0-4 Thes Sport
6 nov 2021 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 2-2 Heist
21 sep 2019 Eerste Amateur Divisie Heist 0-1 Thes Sport

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS