Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Korea
WK-League
Ronde 23

Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W Voorspelling en Wedtips

2 sep 2026
2 - 0
Full Time
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 0
FT

Wedtips

24%
27%
49%
Hwacheon KSPO W Gelijkspel Suwon FMC W
Resultaat
Suwon FMC W
49%
Totaal doelpunten
Under 2.5
52%
Beide scoren
Ja
52%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
38%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
7 Gelijkspelen
5
2.55 Gem. Goals
55% Beide Scoren
50% Plus 2.5
2 sep 2026 Hwacheon KSPO W 2-0 Suwon FMC W
17 jul 2026 Suwon FMC W 0-0 Hwacheon KSPO W
7 jul 2026 Hwacheon KSPO W 1-2 Suwon FMC W
10 apr 2026 Suwon FMC W 1-0 Hwacheon KSPO W
29 sep 2025 Suwon FMC W 0-4 Hwacheon KSPO W
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W?
Ons model voorspelt Suwon FMC W met 49% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W?
Beide teams scoren: Ja (52% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W?
Onze dubbele kans is X2 met 38% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W gespeeld?
Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W wordt gespeeld op 2 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Suwon FMC W 26 19 2 5 59 21 +38 59
2 Hwacheon KSPO W 28 15 10 3 39 14 +25 55
3 Seoul W 27 11 4 12 25 34 -9 37
4 Boeun Sangmu W 26 11 3 12 26 32 -6 36
5 Gyeongju W 26 9 7 10 36 32 +4 34
6 Gumi Sportstoto W 27 9 6 12 26 34 -8 33
7 Incheon Red Angels W 26 6 6 14 21 38 -17 24
8 Changnyeong W 26 4 6 16 23 50 -27 18
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Hwacheon KSPO W
DWWDD
10Gespeeld
3Overwinningen
7Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.6
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

15 oktDvs Gumi Sportstoto W1-1
7 oktWbij Gyeongju W2-1
2 oktWbij Incheon Red Angels W3-0
23 sepDbij Seoul W1-1
14 sepDbij Seoul W0-0
Suwon FMC W
LWWLW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

7 oktLbij Changnyeong W0-2
2 oktWbij Gumi Sportstoto W1-0
5 sepWvs Incheon Red Angels W2-0
2 sepLbij Hwacheon KSPO W0-2
28 augWvs Seoul W2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.55
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Hwacheon KSPO W291.45 per spel
Suwon FMC W221.1 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Hwacheon KSPO W7 (35%)
Suwon FMC W4 (20%)
2 sep 2026 WK-Liga Hwacheon KSPO W 2-0 Suwon FMC W
17 jul 2026 WK-Liga Suwon FMC W 0-0 Hwacheon KSPO W
7 jul 2026 WK-Liga Hwacheon KSPO W 1-2 Suwon FMC W
10 apr 2026 WK-Liga Suwon FMC W 1-0 Hwacheon KSPO W
29 sep 2025 WK-Liga Suwon FMC W 0-4 Hwacheon KSPO W
21 aug 2025 WK-Liga Hwacheon KSPO W 2-1 Suwon FMC W
22 mei 2025 WK-Liga Suwon FMC W 0-3 Hwacheon KSPO W
17 apr 2025 WK-Liga Hwacheon KSPO W 1-1 Suwon FMC W
9 nov 2024 WK-Liga Hwacheon KSPO W 2-1 Suwon FMC W
5 nov 2024 WK-Liga Suwon FMC W 2-0 Hwacheon KSPO W
24 aug 2024 WK-Liga Suwon FMC W 3-3 Hwacheon KSPO W
20 jun 2024 WK-Liga Hwacheon KSPO W 1-1 Suwon FMC W
2 mei 2024 WK-Liga Suwon FMC W 0-1 Hwacheon KSPO W
21 mrt 2024 WK-Liga Hwacheon KSPO W 1-0 Suwon FMC W
11 nov 2023 WK-Liga Hwacheon KSPO W 1-2 Suwon FMC W
29 aug 2023 WK-Liga Suwon FMC W 2-2 Hwacheon KSPO W
2 jun 2023 WK-Liga Suwon FMC W 1-2 Hwacheon KSPO W
25 apr 2023 WK-Liga Hwacheon KSPO W 0-0 Suwon FMC W
27 okt 2022 WK-Liga Hwacheon KSPO W 2-4 Suwon FMC W
13 jun 2022 WK-Liga Suwon FMC W 1-1 Hwacheon KSPO W

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS