Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zweden
Allsvenskan
Ronde 22

IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
0 - 1
Full Time
Grimsta IP, Stockholm
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
0 : 1
FT

Wedtips

34%
25%
42%
IF Brommapojkarna Gelijkspel IFK Göteborg
Resultaat
IFK Göteborg
42%
Totaal doelpunten
Over 2.5
56%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
7
2.5 Gem. Goals
30% Beide Scoren
50% Plus 2.5
19 sep 2026 IF Brommapojkarna 0-1 IFK Göteborg
17 jul 2026 IFK Göteborg 2-1 IF Brommapojkarna
21 sep 2025 IFK Göteborg 0-1 IF Brommapojkarna
1 jun 2025 IF Brommapojkarna 1-3 IFK Göteborg
27 jul 2024 IFK Göteborg 3-4 IF Brommapojkarna
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt IFK Göteborg met 42% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg?
Tiago Coimbra is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg gespeeld?
IF Brommapojkarna vs IFK Göteborg wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Grimsta IP.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Sirius 25 17 4 4 56 32 +24 55
2 Djurgårdens IF 25 15 3 7 52 23 +29 48
3 Hammarby IF 24 14 4 6 50 21 +29 46
4 BK Häcken 25 12 9 4 47 30 +17 45
5 IF Elfsborg 25 11 9 5 37 24 +13 42
6 Västerås SK FK 25 11 5 9 36 38 -2 38
7 Malmö FF 25 11 4 10 38 34 +4 37
8 AIK Stockholm 25 10 7 8 40 43 -3 37
9 IFK Göteborg 24 10 6 8 34 43 -9 36
10 IF Brommapojkarna 25 9 6 10 39 43 -4 33
11 Gais 24 8 6 10 30 25 +5 30
12 Mjällby AIF 24 5 8 11 28 40 -12 23
13 Kalmar FF 25 6 4 15 23 41 -18 22
14 Degerfors IF 25 5 5 15 21 41 -20 20
15 Örgryte IS 25 4 7 14 31 56 -25 19
16 Halmstad 25 4 5 16 18 46 -28 17
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

IF Brommapojkarna
WLWLL
10Gespeeld
5Overwinningen
0Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij Kalmar FF3-0
16 oktLvs Djurgårdens IF0-2
10 oktWbij AIK Stockholm6-5
19 sepLvs IFK Göteborg0-1
13 sepLbij Hammarby IF1-3
IFK Göteborg
DWWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktDbij AIK Stockholm2-2
9 oktWvs Västerås SK FK1-0
19 sepWbij IF Brommapojkarna1-0
12 sepWvs Halmstad2-1
7 sepWbij Mjällby AIF4-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren30%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
IF Brommapojkarna70.7 per spel
IFK Göteborg181.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
IF Brommapojkarna2 (20%)
IFK Göteborg6 (60%)
19 sep 2026 Allsvenskan IF Brommapojkarna 0-1 IFK Göteborg
17 jul 2026 Allsvenskan IFK Göteborg 2-1 IF Brommapojkarna
21 sep 2025 Allsvenskan IFK Göteborg 0-1 IF Brommapojkarna
1 jun 2025 Allsvenskan IF Brommapojkarna 1-3 IFK Göteborg
27 jul 2024 Allsvenskan IFK Göteborg 3-4 IF Brommapojkarna
29 apr 2024 Allsvenskan IF Brommapojkarna 0-3 IFK Göteborg
16 sep 2023 Allsvenskan IFK Göteborg 1-0 IF Brommapojkarna
8 mei 2023 Allsvenskan IF Brommapojkarna 0-0 IFK Göteborg
22 okt 2018 Allsvenskan IF Brommapojkarna 0-2 IFK Göteborg
28 jul 2018 Allsvenskan IFK Göteborg 3-0 IF Brommapojkarna

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS