Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Argentinië
Competitieve Liga
Ronde 16

Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys Voorspelling en Wedtips

Estadio Presidente Peron, Cordoba

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Instituto Córdoba Gelijkspel Newell's Old Boys
Resultaat
Instituto Córdoba
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
58%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Instituto Córdoba
Instituto Córdoba heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen
Instituto Córdoba heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden gescoord
Newell's Old Boys
No notable trends.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
0
2.67 Gem. Goals
67% Beide Scoren
33% Plus 2.5
26 apr 2026 Newell's Old Boys 1-1 Instituto Córdoba
14 jun 2024 Newell's Old Boys 0-2 Instituto Córdoba
27 feb 2023 Instituto Córdoba 3-1 Newell's Old Boys
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys?
Ons model voorspelt Instituto Córdoba met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys?
Beide teams scoren: Ja (58% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys gespeeld?
Instituto Córdoba vs Newell's Old Boys wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Estadio Presidente Peron.

Aanvullende informatie

Instituto Córdoba

Top scorers

A. LunaAanvaller
1Goals
F. JaraAanvaller
1Goals
M. GallardoMiddenvelder
1Goals

Assists

G. CeratoMiddenvelder
1Assists
L. RafaelliAanvaller
1Assists

Kaarten

A. LunaAanvaller
20
G. CeratoMiddenvelder
20
L. MosevichVerdediger
10
J. GalvánVerdediger
10
F. MoyanoMiddenvelder
10
Newell's Old Boys

Top scorers

W. NúñezAanvaller
1Goals
M. HoyosAanvaller
1Goals
M. CóccaroAanvaller
1Goals
O. SalomónVerdediger
1Goals

Assists

W. NúñezAanvaller
1Assists
Facundo GauchAanvaller
1Assists

Kaarten

M. LucianoMiddenvelder
30
R. HerreraMiddenvelder
20
J. MattarMiddenvelder
20
M. CóccaroAanvaller
10
S. SalcedoVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Instituto Córdoba
WDWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

16 oktWbij Defensa y Justicia1-0
9 oktDvs Boca Juniors2-2
2 oktWbij Independiente4-1
20 sepWvs Talleres Córdoba3-1
15 sepWvs Estudiantes de Río Cuarto2-1
Newell's Old Boys
DWLDW
10Gespeeld
4Overwinningen
5Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.4
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij San Lorenzo0-0
19 oktWvs Central Córdoba de Santiago2-1
12 oktLbij Gimnasia M.0-1
3 oktDvs Lanús0-0
20 sepWbij Platense1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden3
Gemiddeld Goals2.67
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Instituto Córdoba62 per spel
Newell's Old Boys20.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Instituto Córdoba1 (33%)
Newell's Old Boys0 (0%)
26 apr 2026 Professionele Liga Newell's Old Boys 1-1 Instituto Córdoba
14 jun 2024 Professionele Liga Newell's Old Boys 0-2 Instituto Córdoba
27 feb 2023 Professionele Liga Instituto Córdoba 3-1 Newell's Old Boys

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS