Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Argentinië
Competitieve Liga
Ronde 10

Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba Voorspelling en Wedtips

Estadio Presidente Peron, Avellaneda
Incorrect
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
3 : 1
FT

Wedtips

50%
28%
22%
Instituto Córdoba Gelijkspel Talleres Córdoba
Resultaat
Instituto Córdoba
50%
Totaal doelpunten
Under 2.5
65%
Beide scoren
Nee
59%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
39%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Instituto Córdoba
Instituto Córdoba heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen
Instituto Córdoba heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden gescoord
Talleres Córdoba
Talleres Córdoba scoort 60% van hun doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Talleres Córdoba incasseert 50% van de doelpunten na de 75e minuut (3 goals)

Belangrijke Statistieken

3
3 Gelijkspelen
2
2.38 Gem. Goals
63% Beide Scoren
50% Plus 2.5
20 sep 2026 Instituto Córdoba 3-1 Talleres Córdoba
12 mrt 2026 Talleres Córdoba 2-0 Instituto Córdoba
16 nov 2025 Instituto Córdoba 0-0 Talleres Córdoba
3 mei 2025 Talleres Córdoba 1-2 Instituto Córdoba
3 aug 2024 Talleres Córdoba 1-1 Instituto Córdoba
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Instituto Córdoba met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba?
Nicolas Guerra is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba?
We verwachten Under 2.5 goals (65% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba?
Beide teams scoren: Nee (59% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba?
Onze dubbele kans is 1X met 39% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba gespeeld?
Instituto Córdoba vs Talleres Córdoba wordt gespeeld op 20 sep 2026 in Estadio Presidente Peron.

Aanvullende informatie

Instituto Córdoba

Top scorers

A. LunaAanvaller
1Goals
F. JaraAanvaller
1Goals
M. GallardoMiddenvelder
1Goals

Assists

G. CeratoMiddenvelder
1Assists
L. RafaelliAanvaller
1Assists

Kaarten

A. LunaAanvaller
20
G. CeratoMiddenvelder
20
L. MosevichVerdediger
10
J. GalvánVerdediger
10
F. MoyanoMiddenvelder
10
Talleres Córdoba

Top scorers

A. SchottVerdediger
1Goals
R. MartínezAanvaller
1Goals
V. DepietriAanvaller
1Goals
M. RíoMiddenvelder
1Goals

Assists

G. BaroniAanvaller
2Assists
RickAanvaller
1Assists
B. BarticciottoAanvaller
1Assists

Kaarten

J. SforzaMiddenvelder
20
A. SchottVerdediger
10
G. BaroniAanvaller
10
M. GalarzaMiddenvelder
10
D. OrtegozaMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Instituto Córdoba
WDWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

16 oktWbij Defensa y Justicia1-0
9 oktDvs Boca Juniors2-2
2 oktWbij Independiente4-1
20 sepWvs Talleres Córdoba3-1
15 sepWvs Estudiantes de Río Cuarto2-1
Talleres Córdoba
LDLLW
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Boca Juniors1-2
12 oktDvs Independiente0-0
4 oktLvs Belgrano Córdoba0-1
20 sepLbij Instituto Córdoba1-3
12 sepWvs Union Santa Fe2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden8
Gemiddeld Goals2.38
Beide Scoren63%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals88%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Instituto Córdoba91.13 per spel
Talleres Córdoba101.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Instituto Córdoba1 (13%)
Talleres Córdoba3 (38%)
20 sep 2026 Professionele Liga Instituto Córdoba 3-1 Talleres Córdoba
12 mrt 2026 Professionele Liga Talleres Córdoba 2-0 Instituto Córdoba
16 nov 2025 Professionele Liga Instituto Córdoba 0-0 Talleres Córdoba
3 mei 2025 Professionele Liga Talleres Córdoba 1-2 Instituto Córdoba
3 aug 2024 Professionele Liga Talleres Córdoba 1-1 Instituto Córdoba
2 apr 2023 Professionele Liga Instituto Córdoba 0-3 Talleres Córdoba
12 apr 2014 Primera Nacional Instituto Córdoba 1-1 Talleres Córdoba
14 okt 2013 Primera Nacional Talleres Córdoba 1-2 Instituto Córdoba

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS