Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
MLS
Ronde 35

Inter Miami vs FC Cincinnati Voorspelling en Wedtips

Nu Stadium, Fort Lauderdale

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Inter Miami Gelijkspel FC Cincinnati
Resultaat
Inter Miami
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
70%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

7
2 Gelijkspelen
5
3.79 Gem. Goals
50% Beide Scoren
64% Plus 2.5
13 mei 2026 FC Cincinnati 3-5 Inter Miami
23 nov 2025 FC Cincinnati 0-4 Inter Miami
26 jul 2025 Inter Miami 0-0 FC Cincinnati
16 jul 2025 FC Cincinnati 3-0 Inter Miami
24 aug 2024 Inter Miami 2-0 FC Cincinnati
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Inter Miami vs FC Cincinnati: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Inter Miami met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Inter Miami vs FC Cincinnati?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Inter Miami vs FC Cincinnati?
We verwachten Over 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Inter Miami vs FC Cincinnati?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Inter Miami vs FC Cincinnati gespeeld?
Inter Miami vs FC Cincinnati wordt gespeeld op 28 okt 2026 in Nu Stadium.

Aanvullende informatie

Inter Miami

Top scorers

L. MessiMiddenvelder
3Goals
T. SegoviaMiddenvelder
1Goals
Mateo SilvettiAanvaller
1Goals
R. De PaulMiddenvelder
1Goals

Assists

T. SegoviaMiddenvelder
3Assists
Mateo SilvettiAanvaller
1Assists

Kaarten

T. SegoviaMiddenvelder
20
R. De PaulMiddenvelder
10
D. St. ClairKeeper
10
M. FalcónVerdediger
10
T. AllendeMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Inter Miami
WLDDD
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs DC United4-0
27 sepLbij Columbus Crew1-2
20 sepDvs San Diego2-2
12 sepDvs Nashville SC2-2
10 sepDbij Chicago Fire1-1
FC Cincinnati
WLDDL
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded2.3
Beide Scoren80%
Schone sheets0%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij Atlanta United FC3-1
26 sepLbij CF Montreal1-3
20 sepDbij Houston Dynamo2-2
12 sepDvs Charlotte3-3
9 sepLbij Philadelphia Union0-5

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals3.79
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals64%
Meer dan 1.5 Goals71%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Inter Miami282 per spel
FC Cincinnati251.79 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Inter Miami4 (29%)
FC Cincinnati4 (29%)
13 mei 2026 MLS FC Cincinnati 3-5 Inter Miami
23 nov 2025 MLS FC Cincinnati 0-4 Inter Miami
26 jul 2025 MLS Inter Miami 0-0 FC Cincinnati
16 jul 2025 MLS FC Cincinnati 3-0 Inter Miami
24 aug 2024 MLS Inter Miami 2-0 FC Cincinnati
6 jul 2024 MLS FC Cincinnati 6-1 Inter Miami
7 okt 2023 MLS Inter Miami 0-1 FC Cincinnati
1 apr 2023 MLS FC Cincinnati 1-0 Inter Miami
31 jul 2022 MLS Inter Miami 4-4 FC Cincinnati
19 mrt 2022 MLS FC Cincinnati 3-1 Inter Miami
24 okt 2021 MLS Inter Miami 5-1 FC Cincinnati
5 sep 2021 MLS FC Cincinnati 0-1 Inter Miami
16 mei 2021 MLS FC Cincinnati 2-3 Inter Miami
8 nov 2020 MLS Inter Miami 2-1 FC Cincinnati

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS