Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
MLS
Ronde 28

Inter Miami vs Nashville SC Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
2 - 2
Full Time
Nu Stadium, Miami
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 2
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Inter Miami Gelijkspel Nashville SC
Resultaat
Nashville SC
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
55%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

9
6 Gelijkspelen
5
3.25 Gem. Goals
75% Beide Scoren
80% Plus 2.5
12 sep 2026 Inter Miami 2-2 Nashville SC
16 aug 2026 Nashville SC 4-1 Inter Miami
18 mrt 2026 Inter Miami 1-1 Nashville SC
11 mrt 2026 Nashville SC 0-0 Inter Miami
9 nov 2025 Inter Miami 4-0 Nashville SC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Inter Miami vs Nashville SC?
Ons model voorspelt Nashville SC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Inter Miami vs Nashville SC?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Inter Miami vs Nashville SC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Inter Miami vs Nashville SC?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Inter Miami vs Nashville SC gespeeld?
Inter Miami vs Nashville SC wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Nu Stadium.

Aanvullende informatie

Inter Miami

Top scorers

L. MessiMiddenvelder
3Goals
T. SegoviaMiddenvelder
1Goals
Mateo SilvettiAanvaller
1Goals
R. De PaulMiddenvelder
1Goals

Assists

T. SegoviaMiddenvelder
3Assists
Mateo SilvettiAanvaller
1Assists

Kaarten

T. SegoviaMiddenvelder
20
R. De PaulMiddenvelder
10
D. St. ClairKeeper
10
M. FalcónVerdediger
10
T. AllendeMiddenvelder
10
Nashville SC

Top scorers

S. SurridgeAanvaller
4Goals
W. MadrigalAanvaller
1Goals
C. EspinozaAanvaller
1Goals
H. MukhtarAanvaller
1Goals

Assists

P. YazbekMiddenvelder
2Assists
W. MadrigalAanvaller
1Assists

Kaarten

J. PalaciosVerdediger
10
D. LovitzVerdediger
10
M. CorcoranMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Inter Miami
WLDDD
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs DC United4-0
27 sepLbij Columbus Crew1-2
20 sepDvs San Diego2-2
12 sepDvs Nashville SC2-2
10 sepDbij Chicago Fire1-1
Nashville SC
WWWDL
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals2.4
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Austin4-1
27 sepWvs Toronto FC2-0
20 sepWvs Chicago Fire3-0
12 sepDbij Inter Miami2-2
9 sepLbij Toronto FC1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.25
Beide Scoren75%
Meer dan 2.5 Goals80%
Meer dan 1.5 Goals85%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Inter Miami351.75 per spel
Nashville SC301.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Inter Miami4 (20%)
Nashville SC4 (20%)
12 sep 2026 MLS Inter Miami 2-2 Nashville SC
16 aug 2026 MLS Nashville SC 4-1 Inter Miami
18 mrt 2026 CONCACAF Champions Cup Inter Miami 1-1 Nashville SC
11 mrt 2026 CONCACAF Champions Cup Nashville SC 0-0 Inter Miami
9 nov 2025 MLS Inter Miami 4-0 Nashville SC
1 nov 2025 MLS Nashville SC 2-1 Inter Miami
25 okt 2025 MLS Inter Miami 3-1 Nashville SC
18 okt 2025 MLS Nashville SC 2-5 Inter Miami
12 jul 2025 MLS Inter Miami 2-1 Nashville SC
30 jun 2024 MLS Nashville SC 1-2 Inter Miami
20 apr 2024 MLS Inter Miami 3-1 Nashville SC
14 mrt 2024 CONCACAF Champions Cup Inter Miami 3-1 Nashville SC
8 mrt 2024 CONCACAF Champions Cup Nashville SC 2-2 Inter Miami
30 aug 2023 MLS Inter Miami 0-0 Nashville SC
23 mei 2023 US Open Beker Inter Miami 2-1 Nashville SC
18 mei 2023 MLS Nashville SC 2-1 Inter Miami
22 sep 2021 MLS Inter Miami 1-5 Nashville SC
8 aug 2021 MLS Inter Miami 2-1 Nashville SC
2 mei 2021 MLS Nashville SC 0-0 Inter Miami
21 nov 2020 MLS Nashville SC 3-0 Inter Miami

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS