Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Griekenland
Super League 1
Ronde 4

Iraklis 1908 vs Atromitos Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
1 - 1
Full Time
Kaftanzoglio Stadio, Thessaloniki
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 1
FT

Wedtips

0%
50%
50%
Iraklis 1908 Gelijkspel Atromitos
Resultaat
Atromitos
50%
Totaal doelpunten
Under 2.5
70%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
1 Gelijkspelen
0
2 Gem. Goals
100% Beide Scoren
0% Plus 2.5
12 sep 2026 Iraklis 1908 1-1 Atromitos
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Iraklis 1908 vs Atromitos: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Atromitos met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Iraklis 1908 vs Atromitos?
Onze dubbele kans is X2 met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Iraklis 1908 vs Atromitos?
We verwachten Under 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Iraklis 1908 vs Atromitos?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Iraklis 1908 vs Atromitos gespeeld?
Iraklis 1908 vs Atromitos wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Kaftanzoglio Stadio.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Panathinaikos 6 5 0 1 12 3 +9 15
2 AEK Athene FC 6 4 2 0 16 3 +13 14
3 Olympiakos Piraeus 6 4 1 1 5 2 +3 13
4 PAOK 6 4 0 2 13 8 +5 12
5 Aris Thessaloniki 6 3 1 2 8 12 -4 10
6 OFI 6 3 1 2 8 7 +1 10
7 Iraklis 1908 6 2 3 1 6 6 0 9
8 Panetolikos 6 3 0 3 8 9 -1 9
9 Kifisia 6 2 2 2 6 7 -1 8
10 Kalamata 6 2 1 3 9 9 0 7
11 Asteras Tripolis 6 1 2 3 6 10 -4 5
12 Atromitos 6 0 2 4 5 9 -4 2
13 Levadiakos 6 0 1 5 0 11 -11 1
14 Volos NFC 6 0 2 4 6 12 -6 0
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Iraklis 1908
WDDWD
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Levadiakos2-0
19 sepDbij Aris Thessaloniki0-0
12 sepDvs Atromitos1-1
7 sepWbij Asteras Tripolis2-0
29 augDbij Volos NFC1-1
Atromitos
LLDDL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Asteras Tripolis1-2
19 sepLvs Kifisia1-2
12 sepDbij Iraklis 19081-1
6 sepDvs Kalamata1-1
30 augLvs PAOK1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden1
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren100%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Iraklis 190811 per spel
Atromitos11 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Iraklis 19080 (0%)
Atromitos0 (0%)
12 sep 2026 Super League 1 Iraklis 1908 1-1 Atromitos

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS