Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Colombia
Primera A
Ronde 18

Junior vs Cúcuta Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen

Wedtips

35%
35%
30%
Junior Gelijkspel Cúcuta
Resultaat
Junior
Wed
35%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
55%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Junior
C. Barrios heeft 3 van de 8 doelpunten van Junior gescoord (38%)
Cúcuta
Cúcuta heeft 3 achtereenvolgende clean sheets gehouden
Cúcuta scoort 88% van hun doelpunten in de eerste helft
Cúcuta heeft 4 rode kaarten ontvangen in 6 wedstrijden dit seizoen
J. Peralta heeft 3 van de 8 doelpunten van Cúcuta gescoord (38%)
Cúcuta incasseert 2.17 doelpunten per wedstrijd (13 in 6)

Belangrijke Statistieken

3
2 Gelijkspelen
1
2.5 Gem. Goals
67% Beide Scoren
50% Plus 2.5
24 apr 2026 Cúcuta 1-1 Junior
1 nov 2020 Cúcuta 1-4 Junior
24 nov 2019 Junior 1-0 Cúcuta
15 nov 2019 Cúcuta 1-3 Junior
30 okt 2019 Junior 0-0 Cúcuta
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Junior vs Cúcuta?
Ons model voorspelt Junior met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Junior vs Cúcuta?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Junior vs Cúcuta?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Junior vs Cúcuta?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Junior vs Cúcuta gespeeld?
Junior vs Cúcuta wordt gespeeld op 4 nov 2026.

Aanvullende informatie

Junior

Top scorers

C. BarriosAanvaller
3Goals
L. MurielAanvaller
2Goals
T. GutiérrezAanvaller
1Goals
J. CanchimboMiddenvelder
1Goals
J. PeñaVerdediger
1Goals

Assists

L. MurielAanvaller
1Assists
T. GutiérrezAanvaller
1Assists
K. PérezMiddenvelder
1Assists
Y. CharáMiddenvelder
1Assists
Y. SúarezVerdediger
1Assists

Kaarten

J. RíosMiddenvelder
20
C. BarriosAanvaller
10
L. MurielAanvaller
10
T. GutiérrezAanvaller
10
J. PeñaVerdediger
10
Cúcuta

Top scorers

L. HernándezAanvaller
3Goals
J. PeraltaAanvaller
3Goals
L. BerdugoMiddenvelder
1Goals
L. RíosMiddenvelder
1Goals

Assists

E. ArízalasAanvaller
2Assists
L. HernándezAanvaller
1Assists
L. BerdugoMiddenvelder
1Assists
M. DuarteVerdediger
1Assists

Kaarten

J. AgudeloAanvaller
11
F. AbadiaKeeper
11
B. MontañoVerdediger
20
J. PeraltaAanvaller
10
L. BerdugoMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Junior
DDDLL
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

19 oktDbij Deportivo Cali0-0
14 oktDvs Deportivo Pereira1-1
10 oktDvs Independiente de Bogotá2-2
4 oktLbij Bucaramanga1-3
1 oktLbij Atlético Nacional1-3
Cúcuta
WWWWL
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

20 oktWvs Atlético Nacional1-0
11 oktWbij Chico1-0
4 oktWvs Deportivo Pereira4-0
26 sepWvs Llaneros2-1
19 sepLbij Deportivo Cali0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Junior101.67 per spel
Cúcuta50.83 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Junior2 (33%)
Cúcuta1 (17%)
24 apr 2026 Primera A Cúcuta 1-1 Junior
1 nov 2020 Primera A Cúcuta 1-4 Junior
24 nov 2019 Primera A Junior 1-0 Cúcuta
15 nov 2019 Primera A Cúcuta 1-3 Junior
30 okt 2019 Primera A Junior 0-0 Cúcuta
5 mei 2019 Primera A Cúcuta 2-1 Junior

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS