Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Afrika
Premier Soccer League
Ronde 10

Kaizer Chiefs vs Amazulu Voorspelling en Wedtips

FNB Stadium, Johannesburg

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Kaizer Chiefs Gelijkspel Amazulu
Resultaat
Kaizer Chiefs
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
54%
Beide scoren
Ja
Wed
63%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs is ongeslagen in de laatste 5 competitiewedstrijden
Kaizer Chiefs wint thuis 67% maar slechts 25% uit
Kaizer Chiefs scoort 67% van hun doelpunten in de tweede helft
Beide teams hebben gescoord in 5 van de laatste 7 wedstrijden van Kaizer Chiefs (71%)
Amazulu
Amazulu heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden gescoord
Amazulu heeft 3 van de 4 uitwedstrijden gewonnen (75%)
Amazulu heeft 4 clean sheets in 7 wedstrijden gehouden (57%)

Belangrijke Statistieken

7
8 Gelijkspelen
3
2.11 Gem. Goals
44% Beide Scoren
33% Plus 2.5
16 mei 2026 Amazulu 0-1 Kaizer Chiefs
1 okt 2025 Kaizer Chiefs 1-1 Amazulu
4 feb 2025 Kaizer Chiefs 2-2 Amazulu
25 sep 2024 Amazulu 1-3 Kaizer Chiefs
12 mei 2024 Amazulu 1-1 Kaizer Chiefs
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Kaizer Chiefs vs Amazulu: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Kaizer Chiefs met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Kaizer Chiefs vs Amazulu?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Kaizer Chiefs vs Amazulu?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Kaizer Chiefs vs Amazulu?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Kaizer Chiefs vs Amazulu gespeeld?
Kaizer Chiefs vs Amazulu wordt gespeeld op 4 nov 2026 in FNB Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Mamelodi Sundowns 9 7 2 0 23 8 +15 23
2 Orlando Pirates 8 7 1 0 19 1 +18 22
3 Amazulu 8 6 1 1 12 8 +4 19
4 Milford FC 9 4 3 2 10 7 +3 15
5 Kaizer Chiefs 8 3 5 0 13 8 +5 14
6 Sekhukhune United 8 4 2 2 9 8 +1 14
7 Stellenbosch 8 2 4 2 9 8 +1 10
8 Gouden Arrows 8 1 5 2 3 4 -1 8
9 Chippa United 8 1 5 2 4 7 -3 8
10 Durban City 8 1 4 3 5 7 -2 7
11 Polokwane City 8 1 4 3 8 11 -3 7
12 Kruger United 8 2 1 5 4 12 -8 7
13 TS Galaxy 8 1 3 4 7 12 -5 6
14 Siwelele 8 1 3 4 7 13 -6 6
15 Richards Bay 8 0 3 5 10 20 -10 3
16 Marumo Gallants 8 0 2 6 6 15 -9 2
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Kaizer Chiefs
DDDWD
10Gespeeld
4Overwinningen
5Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

13 oktDvs Stellenbosch1-1
20 sepDbij Gouden Arrows0-0
12 sepDbij Polokwane City1-1
6 sepWvs Siwelele3-2
26 augDbij Richards Bay2-2
Amazulu
WWWWL
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

13 oktWbij Durban City2-1
19 sepWbij Polokwane City1-0
12 sepWvs Marumo Gallants1-0
4 sepWbij Richards Bay2-1
26 augLbij Mamelodi Sundowns2-5

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden18
Gemiddeld Goals2.11
Beide Scoren44%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Kaizer Chiefs221.22 per spel
Amazulu160.89 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Kaizer Chiefs8 (44%)
Amazulu5 (28%)
16 mei 2026 Premier Voetbal Liga Amazulu 0-1 Kaizer Chiefs
1 okt 2025 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 1-1 Amazulu
4 feb 2025 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 2-2 Amazulu
25 sep 2024 Premier Voetbal Liga Amazulu 1-3 Kaizer Chiefs
12 mei 2024 Premier Voetbal Liga Amazulu 1-1 Kaizer Chiefs
26 aug 2023 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 3-0 Amazulu
13 jan 2023 Premier Voetbal Liga Amazulu 4-0 Kaizer Chiefs
3 sep 2022 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 0-0 Amazulu
24 nov 2021 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 1-1 Amazulu
2 okt 2021 Premier Voetbal Liga Amazulu 1-1 Kaizer Chiefs
17 feb 2021 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 1-2 Amazulu
13 jan 2021 Premier Voetbal Liga Amazulu 0-1 Kaizer Chiefs
7 mrt 2020 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 0-1 Amazulu
24 sep 2019 Premier Voetbal Liga Amazulu 0-2 Kaizer Chiefs
16 jan 2019 Premier Voetbal Liga Amazulu 2-3 Kaizer Chiefs
22 sep 2018 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 2-0 Amazulu
17 mrt 2018 Premier Voetbal Liga Kaizer Chiefs 0-0 Amazulu
22 nov 2017 Premier Voetbal Liga Amazulu 0-0 Kaizer Chiefs

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS