Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
Super Lig
Ronde 6

Kocaelispor vs Gaziantep FK Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
2 - 0
Full Time
Yildiz Entegre Kocaeli Stadyumu, Kocaeli
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 0
FT

Wedtips

41%
28%
30%
Kocaelispor Gelijkspel Gaziantep FK
Resultaat
Kocaelispor
41%
Totaal doelpunten
Under 2.5
59%
Beide scoren
Nee
51%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
35%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
0 Gelijkspelen
3
2.6 Gem. Goals
20% Beide Scoren
40% Plus 2.5
19 sep 2026 Kocaelispor 2-0 Gaziantep FK
15 feb 2026 Kocaelispor 3-0 Gaziantep FK
13 jan 2026 Gaziantep FK 1-0 Kocaelispor
14 sep 2025 Gaziantep FK 2-0 Kocaelispor
16 dec 2020 Gaziantep FK 3-2 Kocaelispor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Kocaelispor vs Gaziantep FK: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Kocaelispor met 41% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Kocaelispor vs Gaziantep FK?
Florian Aye is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Kocaelispor vs Gaziantep FK?
We verwachten Under 2.5 goals (59% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Kocaelispor vs Gaziantep FK?
Beide teams scoren: Nee (51% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Kocaelispor vs Gaziantep FK?
Onze dubbele kans is 1X met 35% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Kocaelispor vs Gaziantep FK gespeeld?
Kocaelispor vs Gaziantep FK wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Yildiz Entegre Kocaeli Stadyumu.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Galatasaray 8 6 1 1 17 11 +6 19
2 Amed 8 5 2 1 18 9 +9 17
3 Fenerbahçe 8 5 1 2 22 6 +16 16
4 Trabzonspor 8 5 1 2 18 5 +13 16
5 Beşiktaş 8 5 0 3 16 10 +6 15
6 Çorum FK 8 4 1 3 18 13 +5 13
7 Kasımpaşa 8 3 4 1 12 9 +3 13
8 Kocaelispor 8 4 0 4 9 8 +1 12
9 Alanyaspor 8 3 3 2 8 9 -1 12
10 Başakşehir 8 3 2 3 12 12 0 11
11 Erzurumspor FK 8 3 2 3 5 11 -6 11
12 Rizespor 8 3 1 4 8 11 -3 10
13 Göztepe 8 2 3 3 17 16 +1 9
14 Gaziantep FK 8 2 2 4 8 12 -4 8
15 Gençlerbirliği 8 2 2 4 7 16 -9 8
16 Konyaspor 8 1 2 5 4 9 -5 5
17 Samsunspor 8 1 1 6 7 19 -12 4
18 Eyüpspor 8 1 0 7 2 22 -20 3
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Kocaelispor
LLWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1
Beide Scoren30%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Göztepe1-2
11 oktLbij Beşiktaş1-2
19 sepWvs Gaziantep FK2-0
13 sepLbij Galatasaray0-1
6 sepWvs Samsunspor1-0
Gaziantep FK
LLLDW
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij Başakşehir1-2
11 oktLvs Çorum FK0-3
19 sepLbij Kocaelispor0-2
14 sepDvs Fenerbahçe0-0
7 sepWbij Göztepe4-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.6
Beide Scoren20%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Kocaelispor71.4 per spel
Gaziantep FK61.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Kocaelispor2 (40%)
Gaziantep FK2 (40%)
19 sep 2026 Super Liga Kocaelispor 2-0 Gaziantep FK
15 feb 2026 Super Liga Kocaelispor 3-0 Gaziantep FK
13 jan 2026 Türkiye Kupası Gaziantep FK 1-0 Kocaelispor
14 sep 2025 Super Liga Gaziantep FK 2-0 Kocaelispor
16 dec 2020 Türkiye Kupası Gaziantep FK 3-2 Kocaelispor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS