Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Wereld
UEFA Nations League
Ronde 6

Kroatië vs Tsjechië Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Kroatië Gelijkspel Tsjechië
Resultaat
Kroatië
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
67%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
0
3 Gem. Goals
80% Beide Scoren
60% Plus 2.5
26 sep 2026 Tsjechië 1-2 Kroatië
9 okt 2025 Tsjechië 0-0 Kroatië
9 jun 2025 Kroatië 5-1 Tsjechië
18 jun 2021 Kroatië 1-1 Tsjechië
17 jun 2016 Tsjechië 2-2 Kroatië
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Kroatië vs Tsjechië: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Kroatië met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Kroatië vs Tsjechië?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Kroatië vs Tsjechië?
We verwachten Over 2.5 goals (67% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Kroatië vs Tsjechië?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Kroatië vs Tsjechië gespeeld?
Kroatië vs Tsjechië wordt gespeeld op 15 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Spanje 4 4 0 0 12 5 +7 12
2 Engeland 4 3 0 1 14 3 +11 9
3 Kroatië 4 1 0 3 4 14 -10 3
4 Tsjechië 4 0 0 4 2 10 -8 0
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Kroatië
LLLWL
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded2.4
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

6 oktLvs Spanje1-2
3 oktLvs Engeland0-7
29 sepLbij Spanje1-4
26 sepWbij Tsjechië2-1
2 julLbij Portugal1-2
Tsjechië
LLLLL
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

6 oktLbij Engeland0-3
3 oktLbij Spanje1-3
29 sepLvs Engeland0-2
26 sepLvs Kroatië1-2
25 junLvs Mexico0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren80%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Kroatië102 per spel
Tsjechië51 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Kroatië1 (20%)
Tsjechië1 (20%)
26 sep 2026 Nations League Tsjechië 1-2 Kroatië
9 okt 2025 WK-kwalificatie UEFA Tsjechië 0-0 Kroatië
9 jun 2025 WK-kwalificatie UEFA Kroatië 5-1 Tsjechië
18 jun 2021 EK Voetbaltoernooi Kroatië 1-1 Tsjechië
17 jun 2016 EK Voetbaltoernooi Tsjechië 2-2 Kroatië

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS