Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Tanzania
Ligi kuu Bara
Ronde 6

Kust Union vs JKT Tanzania Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
2 - 1
Full Time
Mkwakwani Stadium, Tanga
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Kust Union Gelijkspel JKT Tanzania
Resultaat
JKT Tanzania
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
52%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Kust Union
Kust Union incasseert 38% van de doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Kust Union heeft in 2 van de 6 wedstrijden niet gescoord (33%)
JKT Tanzania
JKT Tanzania heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden gescoord
JKT Tanzania wint thuis 67% maar slechts 0% uit
JKT Tanzania heeft in 2 van de 6 wedstrijden niet gescoord (33%)

Belangrijke Statistieken

4
3 Gelijkspelen
4
1.91 Gem. Goals
55% Beide Scoren
36% Plus 2.5
12 sep 2026 Kust Union 2-1 JKT Tanzania
13 feb 2026 JKT Tanzania 1-1 Kust Union
22 sep 2025 Kust Union 1-2 JKT Tanzania
7 feb 2025 Kust Union 2-1 JKT Tanzania
25 sep 2024 JKT Tanzania 2-1 Kust Union
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Kust Union vs JKT Tanzania: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt JKT Tanzania met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Kust Union vs JKT Tanzania?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Kust Union vs JKT Tanzania?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Kust Union vs JKT Tanzania?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Kust Union vs JKT Tanzania gespeeld?
Kust Union vs JKT Tanzania wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Mkwakwani Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Simba 8 8 0 0 19 4 +15 24
2 Young Africans 8 6 1 1 17 4 +13 19
3 Azam 8 5 2 1 13 7 +6 17
4 JKT Tanzania 9 5 1 3 12 12 0 16
5 Dodoma Jiji 8 4 2 2 8 5 +3 14
6 Polisi Tanzania 9 3 3 3 12 11 +1 12
7 Namungo 9 4 0 5 9 12 -3 12
8 Mashujaa 8 4 0 4 9 13 -4 12
9 Singida Zwarte Sterren 8 3 2 3 14 11 +3 11
10 Mbeya City 8 3 1 4 8 9 -1 10
11 Kust Union 9 3 1 5 8 13 -5 10
12 Tabora United 8 1 4 3 6 7 -1 7
13 Geita Gold 8 2 1 5 9 15 -6 7
14 Pamba Jiji 9 1 3 5 10 15 -5 6
15 Kagera Sugar 9 1 3 5 9 17 -8 6
16 Fountain Gate 8 1 2 5 4 12 -8 5
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Kust Union
LWLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktLbij Namungo1-2
12 oktWvs Singida Zwarte Sterren1-0
9 oktLvs Azam0-2
12 sepWvs JKT Tanzania2-1
6 sepWbij Polisi Tanzania2-1
JKT Tanzania
WWWLW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktWvs Kagera Sugar1-0
18 oktWvs Mbeya City2-1
9 oktWbij Fountain Gate2-1
12 sepLbij Kust Union1-2
5 sepWvs Pamba Jiji3-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden11
Gemiddeld Goals1.91
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals36%
Meer dan 1.5 Goals64%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Kust Union100.91 per spel
JKT Tanzania111 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Kust Union3 (27%)
JKT Tanzania3 (27%)
12 sep 2026 Ligi kuu Bara Kust Union 2-1 JKT Tanzania
13 feb 2026 Ligi kuu Bara JKT Tanzania 1-1 Kust Union
22 sep 2025 Ligi kuu Bara Kust Union 1-2 JKT Tanzania
7 feb 2025 Ligi kuu Bara Kust Union 2-1 JKT Tanzania
25 sep 2024 Ligi kuu Bara JKT Tanzania 2-1 Kust Union
25 mei 2024 Ligi kuu Bara Kust Union 0-0 JKT Tanzania
18 dec 2023 Ligi kuu Bara JKT Tanzania 0-1 Kust Union
21 feb 2021 Ligi kuu Bara JKT Tanzania 2-0 Kust Union
28 sep 2020 Ligi kuu Bara Kust Union 1-0 JKT Tanzania
26 jul 2020 Ligi kuu Bara Kust Union 0-1 JKT Tanzania
4 feb 2020 Ligi kuu Bara JKT Tanzania 1-1 Kust Union

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS