Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Tanzania
Ligi kuu Bara
Ronde 10

Kust Union vs Kagera Sugar Voorspelling en Wedtips

Mkwakwani Stadium, Tanga

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Kust Union Gelijkspel Kagera Sugar
Resultaat
Kust Union
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
59%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Kust Union
Kust Union incasseert 38% van de doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Kust Union heeft in 2 van de 6 wedstrijden niet gescoord (33%)
Kagera Sugar
Kagera Sugar heeft de laatste 3 competitiewedstrijden verloren
Kagera Sugar incasseert 2.33 doelpunten per wedstrijd (14 in 6)
Kagera Sugar heeft in 2 van de 6 wedstrijden niet gescoord (33%)

Belangrijke Statistieken

7
1 Gelijkspelen
6
2.07 Gem. Goals
36% Beide Scoren
43% Plus 2.5
3 apr 2025 Kagera Sugar 2-1 Kust Union
29 okt 2024 Kust Union 1-0 Kagera Sugar
21 mei 2024 Kagera Sugar 1-2 Kust Union
9 dec 2023 Kust Union 1-0 Kagera Sugar
21 jan 2023 Kagera Sugar 0-0 Kust Union
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Kust Union vs Kagera Sugar: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Kust Union met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Kust Union vs Kagera Sugar?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Kust Union vs Kagera Sugar?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Kust Union vs Kagera Sugar?
We verwachten Over 2.5 goals (59% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Kust Union vs Kagera Sugar gespeeld?
Kust Union vs Kagera Sugar wordt gespeeld op 28 okt 2026 in Mkwakwani Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Simba 8 8 0 0 19 4 +15 24
2 Young Africans 7 6 0 1 17 4 +13 18
3 Azam 8 5 2 1 13 7 +6 17
4 Mashujaa 8 4 0 4 9 13 -4 12
5 Singida Zwarte Sterren 8 3 2 3 14 11 +3 11
6 Dodoma Jiji 7 3 2 2 5 5 0 11
7 Polisi Tanzania 7 3 1 3 10 9 +1 10
8 Mbeya City 7 3 1 3 7 7 0 10
9 JKT Tanzania 7 3 1 3 9 11 -2 10
10 Kust Union 8 3 1 4 7 11 -4 10
11 Namungo 8 3 0 5 7 11 -4 9
12 Geita Gold 7 2 1 4 9 12 -3 7
13 Tabora United 7 1 3 3 6 7 -1 6
14 Kagera Sugar 7 1 2 4 8 15 -7 5
15 Pamba Jiji 7 1 1 5 8 13 -5 4
16 Fountain Gate 7 1 1 5 3 11 -8 4
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Kust Union
WLWWL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Singida Zwarte Sterren1-0
9 oktLvs Azam0-2
12 sepWvs JKT Tanzania2-1
6 sepWbij Polisi Tanzania2-1
27 augLbij Simba0-1
Kagera Sugar
WWLLD
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

9 oktWbij Mbeya City3-1
3 aprWvs Kust Union2-1
21 febLbij JKT Tanzania0-2
29 oktLbij Kust Union0-1
16 sepDvs JKT Tanzania0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals2.07
Beide Scoren36%
Meer dan 2.5 Goals43%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Kust Union141 per spel
Kagera Sugar151.07 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Kust Union6 (43%)
Kagera Sugar4 (29%)
3 apr 2025 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 2-1 Kust Union
29 okt 2024 Ligi kuu Bara Kust Union 1-0 Kagera Sugar
21 mei 2024 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 1-2 Kust Union
9 dec 2023 Ligi kuu Bara Kust Union 1-0 Kagera Sugar
21 jan 2023 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 0-0 Kust Union
3 okt 2022 Ligi kuu Bara Kust Union 2-0 Kagera Sugar
25 jun 2022 Ligi kuu Bara Kust Union 0-1 Kagera Sugar
5 feb 2022 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 2-1 Kust Union
18 jul 2021 Ligi kuu Bara Kust Union 3-1 Kagera Sugar
18 dec 2020 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 3-1 Kust Union
15 jul 2020 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 1-0 Kust Union
8 jan 2020 Ligi kuu Bara Kust Union 1-0 Kagera Sugar
13 mrt 2016 Ligi kuu Bara Kagera Sugar 4-0 Kust Union
21 okt 2015 Ligi kuu Bara Kust Union 1-0 Kagera Sugar

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS