Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Italië
Serie A
Ronde 10

Lazio vs Cagliari Voorspelling en Wedtips

Stadio Olimpico, Rome

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Lazio Gelijkspel Cagliari
Resultaat
Lazio
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

16
4 Gelijkspelen
0
2.9 Gem. Goals
60% Beide Scoren
70% Plus 2.5
21 feb 2026 Cagliari 0-0 Lazio
3 nov 2025 Lazio 2-0 Cagliari
3 feb 2025 Cagliari 1-2 Lazio
4 nov 2024 Lazio 2-1 Cagliari
10 feb 2024 Cagliari 1-3 Lazio
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Lazio vs Cagliari: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Lazio met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Lazio vs Cagliari?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Lazio vs Cagliari?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Lazio vs Cagliari?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Lazio vs Cagliari gespeeld?
Lazio vs Cagliari wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Stadio Olimpico.

Aanvullende informatie

Lazio

Top scorers

D. FrattesiMiddenvelder
1Goals

Assists

B. DiaAanvaller
1Assists

Kaarten

B. DiaAanvaller
10
O. ProvstgaardVerdediger
10
M. CancellieriAanvaller
10
R. Floriani MussoliniVerdediger
10
Cagliari

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Zé PedroVerdediger
10
J. FazziniMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Lazio
WWDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Monza3-1
19 sepWbij Venezia2-0
12 sepDvs AC Milan2-2
7 sepWbij Udinese2-1
30 augWvs Genua1-0
Cagliari
DWWWL
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktDvs Juventus1-1
19 sepWbij Udinese1-0
12 sepWbij Atalanta2-1
7 sepWvs Lecce1-0
3 sepLvs Hoge Verona1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.9
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals70%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Lazio432.15 per spel
Cagliari150.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Lazio8 (40%)
Cagliari2 (10%)
21 feb 2026 Serie A Cagliari 0-0 Lazio
3 nov 2025 Serie A Lazio 2-0 Cagliari
3 feb 2025 Serie A Cagliari 1-2 Lazio
4 nov 2024 Serie A Lazio 2-1 Cagliari
10 feb 2024 Serie A Cagliari 1-3 Lazio
2 dec 2023 Serie A Lazio 1-0 Cagliari
5 mrt 2022 Serie A Cagliari 0-3 Lazio
19 sep 2021 Serie A Lazio 2-2 Cagliari
7 feb 2021 Serie A Lazio 1-0 Cagliari
26 sep 2020 Serie A Cagliari 0-2 Lazio
23 jul 2020 Serie A Lazio 2-1 Cagliari
16 dec 2019 Serie A Cagliari 1-2 Lazio
11 mei 2019 Serie A Cagliari 1-2 Lazio
22 dec 2018 Serie A Lazio 3-1 Cagliari
11 mrt 2018 Serie A Cagliari 2-2 Lazio
22 okt 2017 Serie A Lazio 3-0 Cagliari
19 mrt 2017 Serie A Cagliari 0-0 Lazio
26 okt 2016 Serie A Lazio 4-1 Cagliari
4 apr 2015 Serie A Cagliari 1-3 Lazio
3 nov 2014 Serie A Lazio 4-2 Cagliari

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS