Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Frankrijk
Ligue 1
Ronde 10

Lens vs Marseille Voorspelling en Wedtips

Stade Bollaert-Delelis, Lens

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Lens Gelijkspel Marseille
Resultaat
Marseille
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
58%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

7
2 Gelijkspelen
7
2.63 Gem. Goals
56% Beide Scoren
56% Plus 2.5
24 jan 2026 Marseille 3-1 Lens
25 okt 2025 Lens 2-1 Marseille
8 mrt 2025 Marseille 0-1 Lens
23 nov 2024 Lens 1-3 Marseille
28 apr 2024 Marseille 2-1 Lens
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Lens vs Marseille?
Ons model voorspelt Marseille met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Lens vs Marseille?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Lens vs Marseille?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Lens vs Marseille?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Lens vs Marseille gespeeld?
Lens vs Marseille wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Stade Bollaert-Delelis.

Aanvullende informatie

Lens

Top scorers

F. ThauvinAanvaller
2Goals
I. GaniouVerdediger
1Goals
Saud AbdulhamidMiddenvelder
1Goals
F. IvanovićAanvaller
1Goals

Assists

F. ThauvinAanvaller
1Assists
A. SimaAanvaller
1Assists
M. SkóraśAanvaller
1Assists

Kaarten

M. NawrockiVerdediger
10
Marseille

Top scorers

A. GouiriAanvaller
2Goals
P. HøjbjergMiddenvelder
1Goals
K. AbdallahAanvaller
1Goals

Assists

A. GomesMiddenvelder
1Assists

Kaarten

N. AguerdVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Lens
WLWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets0%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktWvs Paris FC2-1
21 oktLbij Club Brugge KV0-3
17 oktWbij Estac Troyes3-1
13 oktLvs Sporting CP0-2
9 oktWvs Lyon2-1
Marseille
WLWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
0Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Le Havre4-3
22 oktLbij Sturm Graz0-1
18 oktWbij Angers5-2
15 oktLvs Olympiakos Piraeus0-1
11 oktWbij Estac Troyes2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden16
Gemiddeld Goals2.63
Beide Scoren56%
Meer dan 2.5 Goals56%
Meer dan 1.5 Goals69%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Lens181.13 per spel
Marseille241.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Lens4 (25%)
Marseille3 (19%)
24 jan 2026 Ligue 1 Marseille 3-1 Lens
25 okt 2025 Ligue 1 Lens 2-1 Marseille
8 mrt 2025 Ligue 1 Marseille 0-1 Lens
23 nov 2024 Ligue 1 Lens 1-3 Marseille
28 apr 2024 Ligue 1 Marseille 2-1 Lens
12 nov 2023 Ligue 1 Lens 1-0 Marseille
6 mei 2023 Ligue 1 Lens 2-1 Marseille
22 okt 2022 Ligue 1 Marseille 0-1 Lens
22 jan 2022 Ligue 1 Lens 0-2 Marseille
26 sep 2021 Ligue 1 Marseille 2-3 Lens
3 feb 2021 Ligue 1 Lens 2-2 Marseille
20 jan 2021 Ligue 1 Marseille 0-1 Lens
22 mrt 2015 Ligue 1 Lens 0-4 Marseille
2 nov 2014 Ligue 1 Marseille 2-1 Lens
3 apr 2011 Ligue 1 Lens 0-1 Marseille
13 nov 2010 Ligue 1 Marseille 1-1 Lens

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS