Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Bulgarije
Eerste Liga
Ronde 4

Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv Voorspelling en Wedtips

7 aug 2026
2 - 0
Full Time
Vivacom Arena Georgi Asparuhov, Sofia
Correct
Onze keuze
Resultaat
Levski Sofia
2 : 0
FT

Wedtips

70%
19%
11%
Levski Sofia Gelijkspel Lokomotiv Plovdiv
Resultaat
Levski Sofia
70%
Totaal doelpunten
Over 2.5
51%
Beide scoren
Nee
57%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
44%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

10
4 Gelijkspelen
6
1.95 Gem. Goals
35% Beide Scoren
40% Plus 2.5
7 aug 2026 Levski Sofia 2-0 Lokomotiv Plovdiv
9 mrt 2026 Levski Sofia 1-0 Lokomotiv Plovdiv
26 sep 2025 Lokomotiv Plovdiv 1-0 Levski Sofia
4 dec 2024 Levski Sofia 2-1 Lokomotiv Plovdiv
2 aug 2024 Lokomotiv Plovdiv 0-2 Levski Sofia
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv?
Ons model voorspelt Levski Sofia met 70% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv?
Beide teams scoren: Nee (57% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv?
Onze dubbele kans is 1X met 44% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv?
Juan Perea is onze keuze om te scoren.
Wanneer en waar wordt Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv gespeeld?
Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv wordt gespeeld op 7 aug 2026 in Vivacom Arena Georgi Asparuhov.

Aanvullende informatie

Levski Sofia

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data
Lokomotiv Plovdiv

Top scorers

J. LamyAanvaller
1Goals
R. LeijtenMiddenvelder
1Goals
C. ItuMiddenvelder
1Goals

Assists

Christ LongvilleAanvaller
2Assists

Kaarten

Lucas RyanVerdediger
60
I. IvanovMiddenvelder
41
Christ LongvilleAanvaller
40
E. AliMiddenvelder
40
P. UmarbayevMiddenvelder
40

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Levski Sofia
DWWDW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

27 oktDbij Arda Kardzjali1-1
22 oktWbij Plzen2-1
18 oktWbij Spartak Pleven2-0
15 oktDbij NEC Nijmegen1-1
11 oktWbij Cherno More Varna2-0
Lokomotiv Plovdiv
DWDDL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals0.6
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren30%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

26 oktDvs Slavia Sofia0-0
16 oktWbij Yantra 20192-0
10 oktDbij Lokomotiv Sofia1-1
20 sepDvs CSKA Sofia1-1
13 sepLbij Botev Plovdiv0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.95
Beide Scoren35%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Levski Sofia241.2 per spel
Lokomotiv Plovdiv150.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Levski Sofia9 (45%)
Lokomotiv Plovdiv6 (30%)
7 aug 2026 Eerste Liga Levski Sofia 2-0 Lokomotiv Plovdiv
9 mrt 2026 Eerste Liga Levski Sofia 1-0 Lokomotiv Plovdiv
26 sep 2025 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 1-0 Levski Sofia
4 dec 2024 Eerste Liga Levski Sofia 2-1 Lokomotiv Plovdiv
2 aug 2024 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 0-2 Levski Sofia
18 mei 2024 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 1-2 Levski Sofia
2 dec 2023 Eerste Liga Levski Sofia 3-0 Lokomotiv Plovdiv
6 aug 2023 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 2-1 Levski Sofia
21 mei 2023 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 0-3 Levski Sofia
8 mei 2023 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 1-0 Levski Sofia
22 okt 2022 Eerste Liga Levski Sofia 1-1 Lokomotiv Plovdiv
19 feb 2022 Eerste Liga Levski Sofia 2-1 Lokomotiv Plovdiv
12 sep 2021 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 2-2 Levski Sofia
21 apr 2021 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 1-0 Levski Sofia
2 dec 2020 Eerste Liga Levski Sofia 1-0 Lokomotiv Plovdiv
12 jul 2020 Eerste Liga Levski Sofia 1-2 Lokomotiv Plovdiv
23 jun 2020 Bulgaars Beker Levski Sofia 0-0 Lokomotiv Plovdiv
9 jun 2020 Bulgaars Beker Lokomotiv Plovdiv 2-0 Levski Sofia
15 dec 2019 Eerste Liga Lokomotiv Plovdiv 0-0 Levski Sofia
24 aug 2019 Eerste Liga Levski Sofia 1-0 Lokomotiv Plovdiv

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS