Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Polen
I Liga
Ronde 14

ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen

Wedtips

35%
35%
30%
ŁKS Łódź Gelijkspel Stal Rzeszów
Resultaat
ŁKS Łódź
Wed
35%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
54%
Beide scoren
Ja
Wed
63%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
0 Gelijkspelen
1
3.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
67% Plus 2.5
25 apr 2026 ŁKS Łódź 2-1 Stal Rzeszów
18 okt 2025 Stal Rzeszów 1-4 ŁKS Łódź
4 mei 2025 ŁKS Łódź 5-0 Stal Rzeszów
26 okt 2024 Stal Rzeszów 2-4 ŁKS Łódź
12 mrt 2023 ŁKS Łódź 1-0 Stal Rzeszów
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt ŁKS Łódź met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów gespeeld?
ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów wordt gespeeld op 8 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 11 6 3 2 19 9 +10 21
2 Polonia Warschau 12 6 3 3 19 14 +5 21
3 Nieciecza 12 6 2 4 19 17 +2 20
4 Lechia Gdańsk 12 6 1 5 22 19 +3 19
5 Miedź Legnica 12 5 3 4 18 11 +7 18
6 Warta Poznań 11 6 0 5 19 15 +4 18
7 Ruch Chorzów 11 5 3 3 14 11 +3 18
8 ŁKS Łódź 11 5 3 3 14 11 +3 18
9 Polonia Bytom 12 4 6 2 20 20 0 18
10 Stal Rzeszów 11 5 2 4 15 20 -5 17
11 Pogoń Siedlce 12 4 3 5 14 15 -1 15
12 Arka Gdynia 12 4 2 6 16 16 0 14
13 Chrobry Głogów 12 3 4 5 13 15 -2 13
14 Stal Mielec 12 3 4 5 16 27 -11 13
15 Puszcza Niepołomice 12 4 0 8 13 17 -4 12
16 Odra Opole 12 3 3 6 8 13 -5 12
17 Podbeskidzie 11 1 8 2 13 15 -2 11
18 Unia Skierniewice 12 3 2 7 13 20 -7 11
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

ŁKS Łódź
WLLWD
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Podbeskidzie1-0
11 oktLvs Ruch Chorzów0-2
19 sepLbij Pogoń Grod. Mazowiecki0-2
11 sepWbij Puszcza Niepołomice2-1
6 sepDbij Arka Gdynia1-1
Stal Rzeszów
WLWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktWbij Pogoń Siedlce4-3
12 oktLvs Lechia Gdańsk1-2
19 sepWbij Miedź Legnica3-2
13 sepWbij Odra Opole1-0
5 sepWvs Polonia Warschau2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals3.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals67%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
ŁKS Łódź162.67 per spel
Stal Rzeszów50.83 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
ŁKS Łódź2 (33%)
Stal Rzeszów1 (17%)
25 apr 2026 I Liga ŁKS Łódź 2-1 Stal Rzeszów
18 okt 2025 I Liga Stal Rzeszów 1-4 ŁKS Łódź
4 mei 2025 I Liga ŁKS Łódź 5-0 Stal Rzeszów
26 okt 2024 I Liga Stal Rzeszów 2-4 ŁKS Łódź
12 mrt 2023 I Liga ŁKS Łódź 1-0 Stal Rzeszów
14 aug 2022 I Liga Stal Rzeszów 1-0 ŁKS Łódź

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS