Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Engeland
FA WSL
Ronde 8

London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen Voorspelling en Wedtips

Copperjax Community Stadium, London

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
London City Lionesses W Gelijkspel Manchester City Vrouwen
Resultaat
Manchester City Vrouwen
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
0 Gelijkspelen
2
4 Gem. Goals
100% Beide Scoren
100% Plus 2.5
25 jan 2026 London City Lionesses W 1-2 Manchester City Vrouwen
28 sep 2025 Manchester City Vrouwen 4-1 London City Lionesses W
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Manchester City Vrouwen met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen gespeeld?
London City Lionesses W vs Manchester City Vrouwen wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Copperjax Community Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Manchester City Vrouwen 5 5 0 0 16 6 +10 15
2 Chelsea Vrouwen 5 4 1 0 12 1 +11 13
3 London City Lionesses W 5 4 0 1 15 5 +10 12
4 Tottenham Hotspur Vrouwen 5 3 1 1 16 8 +8 10
5 Everton Vrouwen 5 3 0 2 4 4 0 9
6 Liverpool Vrouwen 5 2 1 2 9 6 +3 7
7 Manchester United Vrouwen 5 2 1 2 5 9 -4 7
8 Arsenal Vrouwen 6 1 3 2 5 7 -2 6
9 Crystal Palace W 5 1 3 1 5 11 -6 6
10 Brighton & Hove Albion Vrouwen 5 1 2 2 8 7 +1 5
11 Birmingham City W 6 0 3 3 8 13 -5 3
12 West Ham Vrouwen 5 1 0 4 4 10 -6 3
13 Aston Villa Vrouwen 5 0 3 2 4 11 -7 3
14 Charlton Athletic W 5 0 0 5 2 15 -13 0
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

London City Lionesses W
WWWLW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

4 oktWbij Tottenham Hotspur Vrouwen6-1
26 sepWvs Brighton & Hove Albion Vrouwen2-0
19 sepWbij Charlton Athletic W4-1
12 sepLbij West Ham Vrouwen1-2
4 sepWvs Manchester United Vrouwen2-1
Manchester City Vrouwen
WDWDW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals2.6
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

4 oktWvs Arsenal Vrouwen4-2
1 oktDvs Real Madrid Vrouwen1-1
26 sepWbij Charlton Athletic W1-0
22 sepDbij Bayern München W2-2
18 sepWvs Liverpool Vrouwen4-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals4
Beide Scoren100%
Meer dan 2.5 Goals100%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
London City Lionesses W21 per spel
Manchester City Vrouwen63 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
London City Lionesses W0 (0%)
Manchester City Vrouwen0 (0%)
25 jan 2026 FA WSL London City Lionesses W 1-2 Manchester City Vrouwen
28 sep 2025 FA WSL Manchester City Vrouwen 4-1 London City Lionesses W

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS