Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Bulgarije
Tweede Liga
Ronde 13

Ludogorets II vs Dobrudzha Voorspelling en Wedtips

PFC Ludogorets 1945 Training Centre, Razgrad

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Ludogorets II Gelijkspel Dobrudzha
Resultaat
Ludogorets II
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
5 Gelijkspelen
2
2.67 Gem. Goals
67% Beide Scoren
50% Plus 2.5
4 mrt 2025 Dobrudzha 0-0 Ludogorets II
18 aug 2024 Ludogorets II 1-1 Dobrudzha
11 dec 2023 Ludogorets II 1-1 Dobrudzha
29 jul 2023 Dobrudzha 1-0 Ludogorets II
1 mei 2023 Dobrudzha 1-2 Ludogorets II
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Ludogorets II vs Dobrudzha?
Ons model voorspelt Ludogorets II met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Ludogorets II vs Dobrudzha?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Ludogorets II vs Dobrudzha?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Ludogorets II vs Dobrudzha?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Ludogorets II vs Dobrudzha gespeeld?
Ludogorets II vs Dobrudzha wordt gespeeld op 26 okt 2026 in PFC Ludogorets 1945 Training Centre.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 CSKA Sofia II 12 7 3 2 23 9 +14 24
2 Vihren 12 7 3 2 25 12 +13 24
3 Chernomorets 1919 Burgas 12 7 3 2 21 8 +13 24
4 Fratria 12 6 4 2 17 10 +7 22
5 Rilski Sportist 12 5 4 3 14 10 +4 19
6 Yantra 2019 12 6 1 5 13 11 +2 19
7 Nesebar 12 5 3 4 20 17 +3 18
8 Beroe 12 5 3 4 18 15 +3 18
9 Lokomotiv G. Oryahovitsa 12 4 5 3 9 10 -1 17
10 Hebar 1918 12 5 2 5 27 20 +7 17
11 Etar Veliko Tarnovo 11 5 2 4 19 19 0 17
12 Marek 12 5 2 5 14 14 0 17
13 Spartak Pleven 12 4 2 6 12 23 -11 14
14 Ludogorets II 10 3 3 4 9 10 -1 12
15 Montana 11 3 2 6 13 23 -10 11
16 Sportist Svoge 12 2 4 6 8 13 -5 10
17 Dobrudzha 12 2 3 7 12 21 -9 9
18 Pirinen Blagoevgrad 12 0 1 11 5 34 -29 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Ludogorets II
LDWLD
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

21 sepLbij Spartak Pleven0-1
15 sepDvs Fratria1-1
7 sepWbij Pirinen Blagoevgrad3-0
2 sepLbij Chernomorets 1919 Burgas0-1
29 augDvs Hebar 19181-1
Dobrudzha
LWWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Chernomorets 1919 Burgas0-3
4 oktWbij Belasitsa2-1
27 sepWbij Hebar 19182-1
21 sepLvs CSKA Sofia II1-3
13 sepLbij Vihren0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2.67
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Ludogorets II201.67 per spel
Dobrudzha121 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Ludogorets II3 (25%)
Dobrudzha2 (17%)
4 mrt 2025 Tweede Liga Dobrudzha 0-0 Ludogorets II
18 aug 2024 Tweede Liga Ludogorets II 1-1 Dobrudzha
11 dec 2023 Tweede Liga Ludogorets II 1-1 Dobrudzha
29 jul 2023 Tweede Liga Dobrudzha 1-0 Ludogorets II
1 mei 2023 Tweede Liga Dobrudzha 1-2 Ludogorets II
4 okt 2022 Tweede Liga Ludogorets II 2-1 Dobrudzha
25 apr 2022 Tweede Liga Dobrudzha 3-2 Ludogorets II
23 okt 2021 Tweede Liga Ludogorets II 5-0 Dobrudzha
21 feb 2021 Tweede Liga Ludogorets II 2-2 Dobrudzha
15 aug 2020 Tweede Liga Dobrudzha 0-1 Ludogorets II
31 mrt 2019 Tweede Liga Dobrudzha 1-3 Ludogorets II
15 sep 2018 Tweede Liga Ludogorets II 1-1 Dobrudzha

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS