Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Frankrijk
Ligue 1
Ronde 5

Lyon vs Rennes Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
4 - 0
Full Time
Groupama Stadium, Lyon
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
4 : 0
FT

Wedtips

46%
24%
31%
Lyon Gelijkspel Rennes
Resultaat
Lyon
46%
Totaal doelpunten
Over 2.5
61%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
2 Gelijkspelen
10
3.45 Gem. Goals
60% Beide Scoren
65% Plus 2.5
19 sep 2026 Lyon 4-0 Rennes
3 mei 2026 Lyon 4-2 Rennes
14 sep 2025 Rennes 3-1 Lyon
26 apr 2025 Lyon 4-1 Rennes
18 aug 2024 Rennes 3-0 Lyon
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Lyon vs Rennes?
Ons model voorspelt Lyon met 46% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Lyon vs Rennes?
We verwachten Over 2.5 goals (61% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Lyon vs Rennes?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Lyon vs Rennes?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Lyon vs Rennes?
Lois Openda is onze keuze om te scoren.
Wanneer en waar wordt Lyon vs Rennes gespeeld?
Lyon vs Rennes wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Groupama Stadium.

Aanvullende informatie

Lyon

Top scorers

N. NarteyMiddenvelder
1Goals

Assists

P. ŠulcMiddenvelder
1Assists

Kaarten

N. NarteyMiddenvelder
10
Rennes

Top scorers

S. SzymańskiMiddenvelder
1Goals
E. LepaulAanvaller
1Goals

Assists

P. FrankowskiVerdediger
1Assists
A. ThomassonMiddenvelder
1Assists

Kaarten

A. ThomassonMiddenvelder
10
Mousa TamariMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Lyon
WWLWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded1
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Nice2-1
15 oktWvs Crystal Palace3-2
9 oktLbij Lens1-2
19 sepWvs Rennes4-0
16 sepWbij Anderlecht2-1
Rennes
LWWLD
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij Paris FC3-4
15 oktWvs OFI2-1
11 oktWvs Auxerre4-1
19 sepLbij Lyon0-4
16 sepDbij Sturm Graz0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.45
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals65%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Lyon331.65 per spel
Rennes361.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Lyon4 (20%)
Rennes4 (20%)
19 sep 2026 Ligue 1 Lyon 4-0 Rennes
3 mei 2026 Ligue 1 Lyon 4-2 Rennes
14 sep 2025 Ligue 1 Rennes 3-1 Lyon
26 apr 2025 Ligue 1 Lyon 4-1 Rennes
18 aug 2024 Ligue 1 Rennes 3-0 Lyon
26 jan 2024 Ligue 1 Lyon 2-3 Rennes
12 nov 2023 Ligue 1 Rennes 0-1 Lyon
9 apr 2023 Ligue 1 Lyon 3-1 Rennes
16 okt 2022 Ligue 1 Rennes 3-2 Lyon
13 mrt 2022 Ligue 1 Lyon 2-4 Rennes
7 nov 2021 Ligue 1 Rennes 4-1 Lyon
3 mrt 2021 Ligue 1 Lyon 1-0 Rennes
9 jan 2021 Ligue 1 Rennes 2-2 Lyon
15 dec 2019 Ligue 1 Lyon 0-1 Rennes
2 apr 2019 Coupe de Frankrijk Lyon 2-3 Rennes
29 mrt 2019 Ligue 1 Rennes 0-1 Lyon
5 dec 2018 Ligue 1 Lyon 0-2 Rennes
11 feb 2018 Ligue 1 Lyon 0-2 Rennes
11 aug 2017 Ligue 1 Rennes 1-2 Lyon
2 apr 2017 Ligue 1 Rennes 1-1 Lyon

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS