Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Afrika
Premier Soccer League
Ronde 9

Mamelodi Sundowns vs Durban City Voorspelling en Wedtips

Lucas Masterpieces Moripe Stadium, Pretoria

Onze voorspellingen: Gelijkspel (50%); Over 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Vertrouwen

Wedtips

50%
50%
0%
Mamelodi Sundowns Gelijkspel Durban City
Resultaat
Mamelodi Sundowns
Wed
50%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Nee
Wed
52%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sundowns heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden gescoord
Mamelodi Sundowns heeft 4 van de 4 thuiswedstrijden gewonnen (100%)
Mamelodi Sundowns heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen
Mamelodi Sundowns heeft 3 clean sheets in 4 thuiswedstrijden gehouden (75%)
Mamelodi Sundowns scoort 45% van hun doelpunten na de 75e minuut (9 goals)
Mamelodi Sundowns scoort 70% van hun doelpunten in de tweede helft
Durban City
Durban City heeft in 4 van de 7 wedstrijden niet gescoord (57%)
Minder dan 2,5 doelpunten in 5 van de laatste 6 wedstrijden van Durban City (83%)

Belangrijke Statistieken

2
0 Gelijkspelen
0
2.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
7 apr 2026 Durban City 0-1 Mamelodi Sundowns
20 sep 2025 Mamelodi Sundowns 3-1 Durban City
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Mamelodi Sundowns vs Durban City: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Mamelodi Sundowns met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Mamelodi Sundowns vs Durban City?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Mamelodi Sundowns vs Durban City?
Beide teams scoren: Nee (52% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Mamelodi Sundowns vs Durban City?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Mamelodi Sundowns vs Durban City gespeeld?
Mamelodi Sundowns vs Durban City wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Lucas Masterpieces Moripe Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Mamelodi Sundowns 9 7 2 0 23 8 +15 23
2 Orlando Pirates 8 7 1 0 19 1 +18 22
3 Amazulu 8 6 1 1 12 8 +4 19
4 Milford FC 9 4 3 2 10 7 +3 15
5 Kaizer Chiefs 8 3 5 0 13 8 +5 14
6 Sekhukhune United 8 4 2 2 9 8 +1 14
7 Stellenbosch 8 2 4 2 9 8 +1 10
8 Gouden Arrows 8 1 5 2 3 4 -1 8
9 Chippa United 8 1 5 2 4 7 -3 8
10 Polokwane City 7 1 4 2 8 10 -2 7
11 Durban City 8 1 4 3 5 7 -2 7
12 Kruger United 8 2 1 5 4 12 -8 7
13 TS Galaxy 8 1 3 4 7 12 -5 6
14 Siwelele 7 0 3 4 6 13 -7 3
15 Richards Bay 8 0 3 5 10 20 -10 3
16 Marumo Gallants 8 0 2 6 6 15 -9 2
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Mamelodi Sundowns
WDWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd4.2
Gem. Goals2.9
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

13 oktWbij Richards Bay4-1
12 sepDbij Chippa United1-1
9 sepWvs Siwelele3-0
6 sepWbij Gouden Arrows2-1
2 sepWvs Milford FC2-0
Durban City
LDLDD
10Gespeeld
0Overwinningen
6Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %0%
Goals/Wedstrijd1.3
Gem. Goals0.4
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren30%
Schone sheets40%
Niet gescoord70%

Recente Wedstrijden

13 oktLvs Amazulu1-2
20 sepDbij Milford FC1-1
17 sepLbij Orlando Pirates0-2
1 sepDvs Stellenbosch0-0
12 augDvs Gouden Arrows0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Mamelodi Sundowns42 per spel
Durban City10.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Mamelodi Sundowns1 (50%)
Durban City0 (0%)
7 apr 2026 Premier Voetbal Liga Durban City 0-1 Mamelodi Sundowns
20 sep 2025 Premier Voetbal Liga Mamelodi Sundowns 3-1 Durban City

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS