Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zambia
Super League
Ronde 5

Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Man Utd Zambia Academie Gelijkspel Power Dynamos
Resultaat
Man Utd Zambia Academie
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
55%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
4 Gelijkspelen
5
1.9 Gem. Goals
30% Beide Scoren
20% Plus 2.5
12 mrt 2026 Power Dynamos 4-2 Man Utd Zambia Academie
4 okt 2025 Man Utd Zambia Academie 0-0 Power Dynamos
23 feb 2025 Power Dynamos 2-0 Man Utd Zambia Academie
19 okt 2024 Man Utd Zambia Academie 0-1 Power Dynamos
28 apr 2024 Man Utd Zambia Academie 3-2 Power Dynamos
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos?
Ons model voorspelt Man Utd Zambia Academie met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos gespeeld?
Man Utd Zambia Academie vs Power Dynamos wordt gespeeld op 24 okt 2026.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Man Utd Zambia Academie
WDWLW
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Kansanshi Dynamos4-1
3 oktDbij NAPSA Stars1-1
24 meiWvs Kabwe Warriors2-1
20 meiLvs Nkwazi0-1
17 meiWbij Nkana2-1
Power Dynamos
WLWWD
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren30%
Schone sheets70%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Nchanga Rangers1-0
3 oktLbij Konkola Blades1-2
23 meiWvs Mufulira Wanderers2-0
17 meiWbij Green Eagles1-0
13 meiDvs Mutondo Stars2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals1.9
Beide Scoren30%
Meer dan 2.5 Goals20%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Man Utd Zambia Academie60.6 per spel
Power Dynamos131.3 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Man Utd Zambia Academie3 (30%)
Power Dynamos7 (70%)
12 mrt 2026 Zambia Super League Power Dynamos 4-2 Man Utd Zambia Academie
4 okt 2025 Zambia Super League Man Utd Zambia Academie 0-0 Power Dynamos
23 feb 2025 Zambia Super League Power Dynamos 2-0 Man Utd Zambia Academie
19 okt 2024 Zambia Super League Man Utd Zambia Academie 0-1 Power Dynamos
28 apr 2024 Zambia Super League Man Utd Zambia Academie 3-2 Power Dynamos
25 nov 2023 Zambia Super League Power Dynamos 1-1 Man Utd Zambia Academie
28 jan 2023 Zambia Super League Man Utd Zambia Academie 0-0 Power Dynamos
10 sep 2022 Zambia Super League Power Dynamos 0-0 Man Utd Zambia Academie
30 mrt 2019 Zambia Super League Man Utd Zambia Academie 0-1 Power Dynamos
27 jan 2019 Zambia Super League Power Dynamos 2-0 Man Utd Zambia Academie

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS