Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Bulgarije
Tweede Liga
Ronde 14

Marek vs CSKA Sofia II Voorspelling en Wedtips

30 okt 2026
1 - 3
Full Time
Stadion Bonchuk, Dupnitsa
Correct
Onze keuze
Asian handicap
CSKA Sofia II -0.25
@ 1.41
1 : 3
FT

Wedtips

30%
28%
41%
Marek Gelijkspel CSKA Sofia II
Resultaat
CSKA Sofia II
@ 2.01
42%
Beide scoren
Ja
@ 1.81
50%
Dubbele kans
Thuis/Uit
@ 1.27
36%
Asian Handicap
CSKA Sofia II -0.25
@ 1.41
71%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 2.00
44%
HT/FT
Gelijkspel/Uit
@ 5.20
19.2%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
1 Gelijkspelen
1
2.2 Gem. Goals
60% Beide Scoren
40% Plus 2.5
30 okt 2026 Marek 1-3 CSKA Sofia II
5 apr 2026 CSKA Sofia II 0-1 Marek
28 sep 2025 Marek 1-1 CSKA Sofia II
7 mei 2025 Marek 1-0 CSKA Sofia II
11 nov 2024 CSKA Sofia II 1-2 Marek
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 3.08 3.12 2.15
Bet365 2.25 3.20 1.57
Betano 2.07 3.15 1.62

Veelgestelde Vragen

Marek vs CSKA Sofia II: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt CSKA Sofia II met 42% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wat is de Rusttijd-voorspelling voor Marek vs CSKA Sofia II?
Onze Rusttijd-keuze is Gelijkspel met 44% vertrouwen.
Marek vs CSKA Sofia II: wat is onze HT/EW-tip?
Onze HT/EW-keuze is X/2 met 19% vertrouwen.
Hoeveel goals in Marek vs CSKA Sofia II?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Marek vs CSKA Sofia II?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Marek vs CSKA Sofia II gespeeld?
Marek vs CSKA Sofia II wordt gespeeld op 30 okt 2026 in Stadion Bonchuk.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 CSKA Sofia II 14 8 4 2 29 13 +16 28
2 Chernomorets 1919 Burgas 14 8 4 2 24 10 +14 28
3 Vihren 14 7 5 2 26 13 +13 26
4 Lokomotiv G. Oryahovitsa 14 6 5 3 13 10 +3 23
5 Yantra 2019 14 7 2 5 19 14 +5 23
6 Fratria 13 6 4 3 18 12 +6 22
7 Beroe 14 6 3 5 21 18 +3 21
8 Hebar 1918 14 6 2 6 29 24 +5 20
9 Rilski Sportist 14 5 5 4 15 13 +2 20
10 Etar Veliko Tarnovo 13 6 2 5 22 21 +1 20
11 Ludogorets II 12 5 3 4 17 13 +4 18
12 Nesebar 14 5 3 6 22 21 +1 18
13 Marek 14 5 3 6 16 18 -2 18
14 Spartak Pleven 13 5 2 6 14 24 -10 17
15 Montana 13 4 2 7 17 27 -10 14
16 Sportist Svoge 13 2 5 6 9 14 -5 11
17 Dobrudzha 13 2 3 8 13 26 -13 9
18 Pirinen Blagoevgrad 14 0 1 13 5 38 -33 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Marek
LDLWD
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

30 oktLvs CSKA Sofia II1-3
23 oktDbij Vihren1-1
17 oktLvs Cherno More Varna0-3
10 oktWvs Beroe3-2
26 sepDbij Lokomotiv G. Oryahovitsa0-0
CSKA Sofia II
WDDWW
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals2
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

30 oktWbij Marek3-1
23 oktDvs Yantra 20193-3
10 oktDbij Nesebar0-0
27 sepWvs Sportist Svoge1-0
21 sepWbij Dobrudzha3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.2
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Marek61.2 per spel
CSKA Sofia II51 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Marek2 (40%)
CSKA Sofia II0 (0%)
30 okt 2026 Tweede Liga Marek 1-3 CSKA Sofia II
5 apr 2026 Tweede Liga CSKA Sofia II 0-1 Marek
28 sep 2025 Tweede Liga Marek 1-1 CSKA Sofia II
7 mei 2025 Tweede Liga Marek 1-0 CSKA Sofia II
11 nov 2024 Tweede Liga CSKA Sofia II 1-2 Marek

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS