Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Australië
A-League
Ronde 3

Melbourne City vs Sydney Voorspelling en Wedtips

AAMI Park, Melbourne

Onze voorspellingen: Gelijkspel (50%); Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Vertrouwen

Wedtips

50%
50%
0%
Melbourne City Gelijkspel Sydney
Resultaat
Melbourne City
Wed
50%
Beide scoren
Nee
Wed
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

12
4 Gelijkspelen
3
3 Gem. Goals
58% Beide Scoren
53% Plus 2.5
17 mrt 2026 Sydney 0-1 Melbourne City
3 jan 2026 Melbourne City 0-0 Sydney
3 mei 2025 Melbourne City 5-1 Sydney
29 mrt 2025 Sydney 2-3 Melbourne City
24 feb 2024 Sydney 1-1 Melbourne City
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Melbourne City vs Sydney?
Ons model voorspelt Melbourne City met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Melbourne City vs Sydney?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Melbourne City vs Sydney?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Melbourne City vs Sydney gespeeld?
Melbourne City vs Sydney wordt gespeeld op 31 okt 2026 in AAMI Park.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Sydney 1 0 1 0 0 0 0 1
2 Western Sydney Wanderers 1 0 1 0 0 0 0 1
3 Adelaide United 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Central Coast Mariners 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Newcastle Jets 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Perth Glory 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Brisbane Roar 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wellington Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Melbourne Victory 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Melbourne City 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Macarthur 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Auckland 0 0 0 0 0 0 0 0
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Melbourne City
LWWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

26 aprLvs Adelaide United1-2
18 aprWbij Brisbane Roar3-2
12 aprWvs Wellington Phoenix2-0
7 aprWvs Central Coast Mariners2-1
4 aprWvs Western Sydney Wanderers3-0
Sydney
DLDWD
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd1.4
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

16 oktDvs Western Sydney Wanderers0-0
23 meiLbij Auckland0-1
9 meiDvs Newcastle Jets1-1
2 meiWbij Melbourne Victory1-0
26 aprDvs Auckland2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren58%
Meer dan 2.5 Goals53%
Meer dan 1.5 Goals89%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Melbourne City392.05 per spel
Sydney180.95 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Melbourne City7 (37%)
Sydney2 (11%)
17 mrt 2026 A-League Sydney 0-1 Melbourne City
3 jan 2026 A-League Melbourne City 0-0 Sydney
3 mei 2025 A-League Melbourne City 5-1 Sydney
29 mrt 2025 A-League Sydney 2-3 Melbourne City
24 feb 2024 A-League Sydney 1-1 Melbourne City
3 nov 2023 A-League Melbourne City 2-0 Sydney
19 mei 2023 A-League Melbourne City 4-0 Sydney
12 mei 2023 A-League Sydney 1-1 Melbourne City
25 feb 2023 A-League Melbourne City 3-2 Sydney
10 dec 2022 A-League Sydney 2-1 Melbourne City
6 apr 2022 A-League Melbourne City 4-0 Sydney
26 feb 2022 A-League Sydney 1-2 Melbourne City
27 jun 2021 A-League Melbourne City 3-1 Sydney
10 apr 2021 A-League Sydney 1-1 Melbourne City
23 feb 2021 A-League Melbourne City 3-2 Sydney
1 aug 2020 A-League Melbourne City 2-0 Sydney
29 dec 2019 A-League Sydney 2-1 Melbourne City
17 mrt 2019 A-League Sydney 0-2 Melbourne City
3 feb 2019 A-League Sydney 2-0 Melbourne City

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS