Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Venezuela
Primera División
Ronde 1

Metropolitanos FC vs Puerto Cabello Voorspelling en Wedtips

Estadio Olimpico de la UCV, Caracas
Incorrect
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 1
FT

Wedtips

30%
29%
41%
Metropolitanos FC Gelijkspel Puerto Cabello
Resultaat
Puerto Cabello
41%
Totaal doelpunten
Under 2.5
61%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
35%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
5 Gelijkspelen
3
2.64 Gem. Goals
79% Beide Scoren
50% Plus 2.5
2 aug 2026 Metropolitanos FC 2-1 Puerto Cabello
30 jan 2026 Puerto Cabello 1-1 Metropolitanos FC
4 jul 2025 Puerto Cabello 2-2 Metropolitanos FC
23 mei 2025 Puerto Cabello 1-1 Metropolitanos FC
17 mei 2025 Metropolitanos FC 1-1 Puerto Cabello
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Metropolitanos FC vs Puerto Cabello: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Puerto Cabello met 41% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Metropolitanos FC vs Puerto Cabello?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Metropolitanos FC vs Puerto Cabello?
Onze dubbele kans is X2 met 35% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Metropolitanos FC vs Puerto Cabello?
We verwachten Under 2.5 goals (61% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Metropolitanos FC vs Puerto Cabello gespeeld?
Metropolitanos FC vs Puerto Cabello wordt gespeeld op 2 aug 2026 in Estadio Olimpico de la UCV.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Deportivo Táchira 2 2 0 0 4 1 +3 6
1 Carabobo FC 2 2 0 0 6 2 +4 6
2 Metropolitanos FC 2 0 2 0 2 2 0 2
2 Caracas FC 2 1 0 1 2 2 0 3
3 Deportivo La Guaira 2 0 1 1 3 5 -2 1
3 Puerto Cabello 2 1 0 1 2 2 0 3
4 Portuguesa FC 2 0 1 1 1 3 -2 1
4 Monagas SC 2 0 0 2 1 4 -3 0
9 Estudiantes de Mérida FC 13 4 5 4 15 16 -1 17
10 UCV 13 4 4 5 13 15 -2 16
11 Trujillanos FC 13 4 2 7 14 20 -6 14
12 Rayo Zuliano 13 3 2 8 18 29 -11 11
13 Anzoátegui FC 13 2 2 9 8 22 -14 8
14 Zamora FC 13 2 2 9 12 27 -15 8
Champions League
Europa League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Metropolitanos FC
DDDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
4Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

28 oktDvs Portuguesa FC0-0
25 oktDbij Deportivo La Guaira2-2
18 oktDbij Estudiantes de Mérida FC2-2
10 oktWvs Rayo Zuliano4-0
20 sepWbij Zamora FC3-1
Puerto Cabello
LWDWW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

27 oktLvs Caracas FC0-1
24 oktWbij Monagas SC2-1
18 oktDvs Monagas SC3-3
11 oktWbij Trujillanos FC1-0
19 sepWvs Portuguesa FC2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals2.64
Beide Scoren79%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals93%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Metropolitanos FC201.43 per spel
Puerto Cabello171.21 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Metropolitanos FC1 (7%)
Puerto Cabello2 (14%)
2 aug 2026 Eerste Divisie Metropolitanos FC 2-1 Puerto Cabello
30 jan 2026 Eerste Divisie Puerto Cabello 1-1 Metropolitanos FC
4 jul 2025 Eerste Divisie Puerto Cabello 2-2 Metropolitanos FC
23 mei 2025 Eerste Divisie Puerto Cabello 1-1 Metropolitanos FC
17 mei 2025 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-1 Puerto Cabello
24 jan 2025 Eerste Divisie Metropolitanos FC 2-1 Puerto Cabello
13 okt 2024 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-1 Puerto Cabello
15 apr 2024 Eerste Divisie Puerto Cabello 2-3 Metropolitanos FC
3 sep 2023 Eerste Divisie Metropolitanos FC 2-1 Puerto Cabello
3 mrt 2023 Eerste Divisie Puerto Cabello 1-0 Metropolitanos FC
19 jun 2022 Eerste Divisie Metropolitanos FC 0-2 Puerto Cabello
29 mei 2022 Eerste Divisie Puerto Cabello 0-2 Metropolitanos FC
27 nov 2021 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-2 Puerto Cabello
6 nov 2021 Eerste Divisie Puerto Cabello 1-2 Metropolitanos FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS