Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Servië
Super Liga
Ronde 11

Mladost Lučani vs OFK Beograd Voorspelling en Wedtips

Stadion Mladost, Lucani
Incorrect
Onze keuze
Asian handicap
OFK Beograd -0.25
@ 1.41
0 : 0
FT

Wedtips

33%
29%
38%
Mladost Lučani Gelijkspel OFK Beograd
Resultaat
OFK Beograd
@ 2.20
38%
Beide scoren
Ja
@ 1.79
51%
Dubbele kans
Thuis/Uit
@ 1.29
36%
Asian Handicap
OFK Beograd -0.25
@ 1.41
71%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 1.91
44%
HT/FT
Gelijkspel/Uit
@ 5.40
18.5%

Aanvullende markten

Totaal hoekschoppen
Under 9.5
@ 1.59
58.0%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
4 Gelijkspelen
2
1 Gem. Goals
33% Beide Scoren
17% Plus 2.5
12 okt 2026 Mladost Lučani 0-0 OFK Beograd
1 feb 2026 Mladost Lučani 0-0 OFK Beograd
23 aug 2025 OFK Beograd 1-1 Mladost Lučani
11 mei 2025 OFK Beograd 1-0 Mladost Lučani
24 nov 2024 OFK Beograd 0-0 Mladost Lučani
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 2.84 3.32 2.51
Bet365 2.00 3.25 1.73
Betano 1.95 3.00 1.75

Veelgestelde Vragen

Wie wint Mladost Lučani vs OFK Beograd?
Ons model voorspelt OFK Beograd met 38% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wat is de HT/EW-voorspelling voor Mladost Lučani vs OFK Beograd?
Onze HT/EW-keuze is X/2 met 19% vertrouwen.
Hoeveel goals in Mladost Lučani vs OFK Beograd?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Mladost Lučani vs OFK Beograd?
Beide teams scoren: Ja (51% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Mladost Lučani vs OFK Beograd?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Mladost Lučani vs OFK Beograd gespeeld?
Mladost Lučani vs OFK Beograd wordt gespeeld op 12 okt 2026 in Stadion Mladost.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Mladost Lučani
DLWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

12 oktDvs OFK Beograd0-0
12 sepLbij Radnički 19230-5
5 sepWvs Radnički Niš1-0
30 augLbij IMT Novi Beograd0-2
23 augWvs FK Partizan3-1
OFK Beograd
DLLDL
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

12 oktDbij Mladost Lučani0-0
19 sepLvs Radnički 19233-5
13 sepLbij Radnički Niš1-3
7 sepDvs IMT Novi Beograd1-1
31 augLbij FK Partizan1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals1
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals17%
Meer dan 1.5 Goals33%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Mladost Lučani20.33 per spel
OFK Beograd40.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Mladost Lučani3 (50%)
OFK Beograd4 (67%)
12 okt 2026 Super Liga Mladost Lučani 0-0 OFK Beograd
1 feb 2026 Super Liga Mladost Lučani 0-0 OFK Beograd
23 aug 2025 Super Liga OFK Beograd 1-1 Mladost Lučani
11 mei 2025 Super Liga OFK Beograd 1-0 Mladost Lučani
24 nov 2024 Super Liga OFK Beograd 0-0 Mladost Lučani
20 jul 2024 Super Liga Mladost Lučani 1-2 OFK Beograd

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS