Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Mexico
Liga MX
Ronde 9

Monterrey vs Cruz Azul Voorspelling en Wedtips

20 sep 2026
1 - 0
Full Time
Estadio BBVA, Monterrey
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
1 : 0
FT

Wedtips

43%
24%
33%
Monterrey Gelijkspel Cruz Azul
Resultaat
Monterrey
43%
Totaal doelpunten
Over 2.5
58%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
5 Gelijkspelen
7
2.9 Gem. Goals
60% Beide Scoren
55% Plus 2.5
20 sep 2026 Monterrey 1-0 Cruz Azul
18 mrt 2026 Cruz Azul 1-1 Monterrey
11 mrt 2026 Monterrey 2-3 Cruz Azul
1 mrt 2026 Monterrey 0-2 Cruz Azul
26 okt 2025 Cruz Azul 2-0 Monterrey
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Monterrey vs Cruz Azul?
Ons model voorspelt Monterrey met 43% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Monterrey vs Cruz Azul?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Monterrey vs Cruz Azul?
Hugo Cuypers is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Monterrey vs Cruz Azul?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Monterrey vs Cruz Azul?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Monterrey vs Cruz Azul gespeeld?
Monterrey vs Cruz Azul wordt gespeeld op 20 sep 2026 in Estadio BBVA.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Club América 11 7 3 1 27 14 +13 24
2 Chivas Guadalajara 13 6 5 2 20 12 +8 23
3 Toluca 12 6 3 3 26 16 +10 21
4 León 13 6 3 4 20 17 +3 21
5 Atlas 12 6 3 3 19 18 +1 21
6 Cruz Azul 12 6 2 4 27 21 +6 20
7 Club Querétaro 12 6 2 4 16 15 +1 20
8 Monterrey 11 5 2 4 19 16 +3 17
9 Santos Laguna 12 5 1 6 17 16 +1 16
10 Club Tijuana 11 4 4 3 15 14 +1 16
11 U.N.A.M. - Pumas 12 4 4 4 19 20 -1 16
12 Puebla 12 4 4 4 12 13 -1 16
13 Atlético San Luis 13 4 4 5 18 22 -4 16
14 Tigres UANL 13 3 5 5 14 18 -4 14
15 Atlante FC 13 3 5 5 14 19 -5 14
16 CF Pachuca 12 3 4 5 19 16 +3 13
17 Necaxa 13 2 3 8 15 26 -11 9
18 FC Juárez 13 1 1 11 8 32 -24 4
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Monterrey
WDLWD
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

19 oktWvs CF Pachuca2-1
11 oktDbij Club América1-1
26 sepLbij Atlante FC2-4
20 sepWvs Cruz Azul1-0
13 sepDvs Tigres UANL0-0
Cruz Azul
WDDLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals2.2
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs FC Juárez5-0
12 oktDbij U.N.A.M. - Pumas3-3
26 sepDvs Toluca3-3
20 sepLbij Monterrey0-1
13 sepWvs Club América4-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.9
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Monterrey301.5 per spel
Cruz Azul281.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Monterrey4 (20%)
Cruz Azul5 (25%)
20 sep 2026 Liga MX Monterrey 1-0 Cruz Azul
18 mrt 2026 CONCACAF Champions Cup Cruz Azul 1-1 Monterrey
11 mrt 2026 CONCACAF Champions Cup Monterrey 2-3 Cruz Azul
1 mrt 2026 Liga MX Monterrey 0-2 Cruz Azul
26 okt 2025 Liga MX Cruz Azul 2-0 Monterrey
9 mrt 2025 Liga MX Cruz Azul 1-1 Monterrey
14 jul 2024 Liga MX Monterrey 0-4 Cruz Azul
20 mei 2024 Liga MX Cruz Azul 1-2 Monterrey
17 mei 2024 Liga MX Monterrey 0-1 Cruz Azul
7 apr 2024 Liga MX Cruz Azul 2-1 Monterrey
28 aug 2023 Liga MX Monterrey 1-2 Cruz Azul
14 jan 2023 Liga MX Cruz Azul 2-3 Monterrey
16 okt 2022 Liga MX Monterrey 3-0 Cruz Azul
13 okt 2022 Liga MX Cruz Azul 0-0 Monterrey
7 sep 2022 Liga MX Monterrey 3-2 Cruz Azul
23 jan 2022 Liga MX Monterrey 2-2 Cruz Azul
22 nov 2021 Liga MX Cruz Azul 1-4 Monterrey
17 sep 2021 CONCACAF Champions Cup Cruz Azul 1-4 Monterrey
19 aug 2021 Liga MX Cruz Azul 1-1 Monterrey
12 aug 2021 CONCACAF Champions Cup Monterrey 1-0 Cruz Azul

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS