Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Clásico Regio
Mexico
Liga MX
Ronde 8

Monterrey vs Tigres UANL Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
0 - 0
Full Time
Estadio BBVA, Monterrey
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
0 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Monterrey Gelijkspel Tigres UANL
Resultaat
Monterrey
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
70%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
6 Gelijkspelen
9
2.15 Gem. Goals
40% Beide Scoren
30% Plus 2.5
13 sep 2026 Monterrey 0-0 Tigres UANL
8 mrt 2026 Tigres UANL 1-0 Monterrey
2 nov 2025 Monterrey 1-1 Tigres UANL
13 apr 2025 Tigres UANL 2-1 Monterrey
20 okt 2024 Monterrey 4-2 Tigres UANL
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Monterrey vs Tigres UANL: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Monterrey met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Monterrey vs Tigres UANL?
We verwachten Over 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Monterrey vs Tigres UANL?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Monterrey vs Tigres UANL?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Monterrey vs Tigres UANL gespeeld?
Monterrey vs Tigres UANL wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Estadio BBVA.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Club América 10 6 3 1 22 11 +11 21
2 Toluca 11 6 2 3 25 15 +10 20
3 Club Querétaro 10 6 2 2 15 8 +7 20
4 Chivas Guadalajara 11 5 4 2 18 11 +7 19
5 León 11 5 3 3 15 12 +3 18
6 Atlas 11 5 3 3 17 18 -1 18
7 Cruz Azul 11 5 2 4 22 21 +1 17
8 Club Tijuana 10 4 3 3 15 14 +1 15
9 Puebla 11 4 3 4 12 13 -1 15
10 Monterrey 10 4 2 4 17 15 +2 14
11 CF Pachuca 11 3 4 4 18 14 +4 13
12 U.N.A.M. - Pumas 11 3 4 4 17 19 -2 13
13 Tigres UANL 11 3 4 4 13 15 -2 13
14 Santos Laguna 11 4 1 6 12 16 -4 13
15 Atlético San Luis 11 3 3 5 15 20 -5 12
16 Atlante FC 11 2 5 4 12 17 -5 11
17 Necaxa 11 2 3 6 15 23 -8 9
18 FC Juárez 11 1 1 9 8 26 -18 4
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Monterrey
DLWDL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDbij Club América1-1
26 sepLbij Atlante FC2-4
20 sepWvs Cruz Azul1-0
13 sepDvs Tigres UANL0-0
31 augLvs Atlético San Luis1-3
Tigres UANL
WWLDD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Toluca3-2
27 sepWvs Puebla1-0
19 sepLbij FC Juárez0-2
13 sepDbij Monterrey0-0
6 sepDvs Necaxa1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.15
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals30%
Meer dan 1.5 Goals65%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Monterrey180.9 per spel
Tigres UANL251.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Monterrey5 (25%)
Tigres UANL9 (45%)
13 sep 2026 Liga MX Monterrey 0-0 Tigres UANL
8 mrt 2026 Liga MX Tigres UANL 1-0 Monterrey
2 nov 2025 Liga MX Monterrey 1-1 Tigres UANL
13 apr 2025 Liga MX Tigres UANL 2-1 Monterrey
20 okt 2024 Liga MX Monterrey 4-2 Tigres UANL
13 mei 2024 Liga MX Monterrey 1-1 Tigres UANL
10 mei 2024 Liga MX Tigres UANL 1-2 Monterrey
14 apr 2024 Liga MX Monterrey 3-3 Tigres UANL
24 sep 2023 Liga MX Tigres UANL 3-0 Monterrey
21 mei 2023 Liga MX Monterrey 0-1 Tigres UANL
18 mei 2023 Liga MX Tigres UANL 1-1 Monterrey
19 mrt 2023 Liga MX Tigres UANL 0-1 Monterrey
21 aug 2022 Liga MX Monterrey 0-0 Tigres UANL
20 mrt 2022 Liga MX Tigres UANL 2-0 Monterrey
20 sep 2021 Liga MX Monterrey 2-0 Tigres UANL
25 apr 2021 Liga MX Tigres UANL 2-1 Monterrey
27 sep 2020 Liga MX Monterrey 0-2 Tigres UANL
29 sep 2019 Liga MX Monterrey 0-2 Tigres UANL
19 mei 2019 Liga MX Tigres UANL 1-0 Monterrey
16 mei 2019 Liga MX Monterrey 1-0 Tigres UANL

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS