Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Thailand
Thai League 2
Ronde 8

Muangthong United vs Police Tero Voorspelling en Wedtips

Thunderdome Stadium, Nonthaburi

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Muangthong United Gelijkspel Police Tero
Resultaat
Muangthong United
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Muangthong United
No notable trends.
Police Tero
Police Tero incasseert 80% van de doelpunten na de 75e minuut (4 goals)

Belangrijke Statistieken

9
4 Gelijkspelen
6
2.84 Gem. Goals
74% Beide Scoren
63% Plus 2.5
31 mrt 2024 Muangthong United 3-1 Police Tero
22 okt 2023 Police Tero 2-1 Muangthong United
11 mrt 2023 Muangthong United 1-0 Police Tero
16 okt 2022 Police Tero 2-1 Muangthong United
6 mrt 2022 Police Tero 0-2 Muangthong United
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Muangthong United vs Police Tero: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Muangthong United met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Muangthong United vs Police Tero?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Muangthong United vs Police Tero?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Muangthong United vs Police Tero?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Muangthong United vs Police Tero gespeeld?
Muangthong United vs Police Tero wordt gespeeld op 26 okt 2026 in Thunderdome Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Uttaradit 5 3 2 0 11 7 +4 11
2 Chainat 5 3 1 1 7 5 +2 10
3 Satun 5 3 0 2 12 9 +3 9
4 Chiangmai United 5 3 0 2 7 4 +3 9
5 Khon Kaen United 5 3 0 2 7 4 +3 9
6 Muang Loei United 5 2 2 1 8 4 +4 8
7 Nong Bua Pitchaya 5 2 2 1 9 7 +2 8
8 Nakhon Pathom 5 1 4 0 4 3 +1 7
9 Phrae United 5 2 1 2 6 6 0 7
10 Police Tero 5 2 1 2 5 6 -1 7
11 Muangthong United 5 2 1 2 3 5 -2 7
12 Kanchanaburi 5 1 3 1 7 6 +1 6
13 Chanthaburi 5 1 2 2 5 5 0 5
14 Songkhla 5 1 2 2 6 7 -1 5
15 Esan Pattaya 5 1 2 2 3 8 -5 5
16 Nakhon Ratchasima FC 5 0 3 2 6 8 -2 3
17 Mahasarakham United 5 0 3 2 5 9 -4 3
18 Kasetsart FC 5 0 1 4 0 8 -8 1
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Muangthong United
LWWLD
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Nakhon Pathom0-1
19 sepWvs Chiangmai United1-0
12 sepWvs Nong Bua Pitchaya2-1
10 meiLbij Sukhothai FC0-3
1 meiDvs BG Pathum United1-1
Police Tero
DLLWL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktDvs Nakhon Ratchasima FC1-1
19 sepLbij Khon Kaen United0-2
15 sepLvs Songkhla0-3
11 sepWbij Esan Pattaya3-0
9 meiLbij Nong Bua Pitchaya1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals2.84
Beide Scoren74%
Meer dan 2.5 Goals63%
Meer dan 1.5 Goals79%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Muangthong United311.63 per spel
Police Tero231.21 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Muangthong United3 (16%)
Police Tero2 (11%)
31 mrt 2024 Thai Liga 1 Muangthong United 3-1 Police Tero
22 okt 2023 Thai Liga 1 Police Tero 2-1 Muangthong United
11 mrt 2023 Thai Liga 1 Muangthong United 1-0 Police Tero
16 okt 2022 Thai Liga 1 Police Tero 2-1 Muangthong United
6 mrt 2022 Thai Liga 1 Police Tero 0-2 Muangthong United
23 okt 2021 Thai Liga 1 Muangthong United 2-1 Police Tero
2 mrt 2021 Thai Liga 1 Muangthong United 1-2 Police Tero
25 okt 2020 Thai Liga 1 Police Tero 1-3 Muangthong United
8 sep 2018 Thai Liga 1 Police Tero 2-4 Muangthong United
25 apr 2018 Thai Liga 1 Muangthong United 2-2 Police Tero
25 jun 2017 Thai Liga 1 Muangthong United 2-1 Police Tero
25 feb 2017 Thai Liga 1 Police Tero 0-1 Muangthong United
16 mrt 2016 Thai Liga 1 Muangthong United 0-1 Police Tero
6 dec 2015 Thai Liga 1 Muangthong United 1-2 Police Tero
18 jul 2015 Thai Liga 1 Police Tero 1-1 Muangthong United
23 jul 2014 Thai Liga 1 Muangthong United 0-1 Police Tero
29 mrt 2014 Thai Liga 1 Police Tero 1-1 Muangthong United
27 okt 2013 Thai Liga 1 Police Tero 2-2 Muangthong United
23 jun 2013 Thai Liga 1 Muangthong United 3-1 Police Tero

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS