Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Guatemala
Liga Nacional
Ronde 3

Municipal vs Cobán Imperial Voorspelling en Wedtips

Estadio Manuel Felipe Carrera, Guatemala City
Correct
Onze keuze
Resultaat
Municipal
2 : 0
FT

Wedtips

67%
21%
13%
Municipal Gelijkspel Cobán Imperial
Resultaat
Municipal
67%
Totaal doelpunten
Under 2.5
51%
Beide scoren
Nee
58%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
43%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

11
5 Gelijkspelen
4
2.35 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
15 okt 2026 Cobán Imperial 2-1 Municipal
9 aug 2026 Municipal 2-0 Cobán Imperial
6 apr 2026 Municipal 0-0 Cobán Imperial
18 feb 2026 Cobán Imperial 0-0 Municipal
12 okt 2025 Municipal 3-1 Cobán Imperial
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Municipal vs Cobán Imperial?
Ons model voorspelt Municipal met 67% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Municipal vs Cobán Imperial?
Beide teams scoren: Nee (58% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Municipal vs Cobán Imperial?
Onze dubbele kans is 1X met 43% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Municipal vs Cobán Imperial?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Municipal vs Cobán Imperial gespeeld?
Municipal vs Cobán Imperial wordt gespeeld op 9 aug 2026 in Estadio Manuel Felipe Carrera.

Aanvullende informatie

Municipal
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
Cobán Imperial
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Municipal
LDDLD
10Gespeeld
2Overwinningen
6Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktLbij Xelajú0-1
21 oktDbij Mixco0-0
19 oktDvs Guastatoya1-1
15 oktLbij Cobán Imperial1-2
11 oktDvs Marquense1-1
Cobán Imperial
WLWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Marquense3-1
18 oktLbij Mixco1-3
15 oktWvs Municipal2-1
12 oktLbij Antigua GFC1-2
3 oktWvs Malacateco2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.35
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Municipal271.35 per spel
Cobán Imperial201 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Municipal9 (45%)
Cobán Imperial4 (20%)
15 okt 2026 Nationale Liga Cobán Imperial 2-1 Municipal
9 aug 2026 Nationale Liga Municipal 2-0 Cobán Imperial
6 apr 2026 Nationale Liga Municipal 0-0 Cobán Imperial
18 feb 2026 Nationale Liga Cobán Imperial 0-0 Municipal
12 okt 2025 Nationale Liga Municipal 3-1 Cobán Imperial
3 aug 2025 Nationale Liga Cobán Imperial 0-1 Municipal
27 apr 2025 Nationale Liga Cobán Imperial 2-1 Municipal
2 mrt 2025 Nationale Liga Municipal 2-1 Cobán Imperial
16 nov 2024 Nationale Liga Cobán Imperial 3-0 Municipal
28 mrt 2024 Nationale Liga Municipal 2-1 Cobán Imperial
21 okt 2023 Nationale Liga Cobán Imperial 2-2 Municipal
23 apr 2023 Nationale Liga Cobán Imperial 0-2 Municipal
25 feb 2023 Nationale Liga Municipal 1-0 Cobán Imperial
2 nov 2022 Nationale Liga Cobán Imperial 0-0 Municipal
23 jul 2022 Nationale Liga Municipal 1-4 Cobán Imperial
13 apr 2022 Nationale Liga Cobán Imperial 1-1 Municipal
19 feb 2022 Nationale Liga Municipal 3-2 Cobán Imperial
28 nov 2021 Nationale Liga Cobán Imperial 0-1 Municipal
18 sep 2021 Nationale Liga Municipal 2-1 Cobán Imperial
13 mrt 2021 Nationale Liga Municipal 2-0 Cobán Imperial

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS